Łukasz Grotowski

mgr Łukasz Grotowski D.O.


Wykształcenie
Łukasz Grotowski jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku „Fizjoterapia”.
Studiował osteopatię na Flanders International College of Osteopathy i ukończył studia uzyskując Międzynarodowy Tytuł Dyplomowanego Osteopaty – D.O.
 
Doświadczenie zawodowe
Łukasz Grotowski  w zawodzie pracuje od roku 2006, doświadczenie zdobywał w różnych ośrodkach rehabilitacyjnych w Warszawie. Aktualnie prowadzi w stolicy swój gabinet Fizjospine.
W 2015 roku przy współpracy z IAO (International Association for Orthodontics Polska) poprowadził w Warszawie kurs „Osteopatia w stomatologii" dla stomatologów i fizjoterapeutów.
W lutym 2016 roku odbył się Jego autorski warsztat „Osteopatyczne podejście do pracy z układem parientalnym”.
W marcu 2016 roku swoje podejście w stomatologii przedstawił na IV spotkaniu Warszawskiej Grupy Osteopatycznej. W grudniu 2016 roku w Klinice Primadent w miejscowości Bielsko-Biała poprowadził szkolenie dla stomatologów w temacie „Układ stomatognatyczny – podejście osteopatyczne.”
W kwietniu 2016 roku na VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej PTTMMH miał wystąpienie na temat „Ból głowy u dzieci w przebiegu zapalenia zatok w aspekcie medycyny manualnej".

Ukończone kursy
Łukasz Gotowski jest terapeutą manualnym (szkoła niemiecka), instruktorem Pilates oraz dyplomowanym terapeutą PNF.
Swoją przygodę z pracą w układzie stomatognatycznym rozpoczął podczas szkolenia w Cranio-Facial Therapy Academy (Akademii Terapii Czaszkowo-Twarzowej) – system CRAFTA®.
Na dodatkowych szkoleniach z zakresu fizjoterapii, terapii manualnej oraz osteopatii poszerzał wiedzę w zakresie stawów skroniowo-żuchwowych oraz dysfunkcji w obszarze twarzoczaszki.
 
Prywatnie
Z zamiłowania gra w piłkę nożną oraz biega długie dystanse. W wolnym czasie uwielbia słuchać muzyki klasycznej i podziwiać taniec.
 

„Jestem pasjonatem zawodu, wykładowcą na uczelni wyższej oraz asystentem w szkole osteopatii. Uważam, że kluczem do osiągnięcia sukcesu klinicznego jest współpraca zespołu specjalistów oraz postrzeganie i rozpatrywanie problemów zdrowotnych pod wieloma względami – strukturalnymi, funkcjonalnymi, neurofizjologicznymi oraz psychologicznymi”.

Łukasz Grotowski - nasza kadra
Strefa Kursanta

  Strefa Kursanta to miejsce stworzone z myślą o Tobie - Uczestniku szkoleń i warsztatów w Med Coach!

 

Z uwagi na fakt, że cenimy cenny czas fizjoterapeutów i trenerów - ułatwiamy kwestie związane z udziałem w kursach! 

 

Wszystko w jednym miejscu: informacje organizacyjne, status płatności, faktury do pobrania, przypomnienie o szkoleniu, materiały po kursie.

 

Po założeniu konta w Strefie Kursanta zapiszesz się na szkolenie jednym kliknięciem, bez konieczności wielokrotnego podawania danych! 

Załóż konto!
Aktualne kursy
Med Coach w liczbach
0
WYMAGAJĄCYCH ABSOLWENTÓW
0
CENIONYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE INSTRUKTORÓW
0
ZORGANIZOWANYCH SZKOLEŃ I WARSZTATÓW
Zapisz się do newstlettera

Aby dowiedzieć się więcej o Med Coach oraz być na bieżąco z naszymi najnowszymi szkoleniami i akcjami promocyjnymi
- podaj swój mail i zapisz się do Newslettera!
Będziemy wysyłać również ciekawe wpisy tematyczne oraz artykuły naszych Instruktorów!

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Karol Kowalczyk
Licencjat fizjoterapii
Kurs zrealizowany fantastycznie. Prowadzący z ogromną wiedzą, przekazaną w sposób jasny i przejrzysty. Rewelacja!
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Paulina Adamczyk
Magister fizjoterapii
Super organizacja szkolenia, świetne przekazanie wiedzy przez Panią Joannę. Bardzo polecam! Ja już zapisuję się na kolejne szkolenie ;)
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Dominika Kosiarska
fizjoterapeuta
Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie z bardzo miłą atmosferą. Duża dawka wiedzy i umiejętności, które teraz mogę zastosować u pacjentów. Prowadząca jest bardzo ...
Masz pytania? Napisz do nas!
Przepisz czerwone liczby - 1197254
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED COACH danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Dane Firmy
Med Coach
os. Na Stoku 31/13
31-706 Kraków
NIP: 6783164659
505 930 072 – Marcin
537 453 003 – Marta
Certyfikacja
Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych o numerze ewidencyjnym: 2.12/00064/2017
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "MED COACH" (RSPO: 263677)