Szkolenia stacjonarne!

Sprawdź nasze aktualne szkolenia stacjonarne w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdańsku!

Nagrania ze szkoleń on-line!

Skorzystaj z możliwości wykupienia nagrań oraz materiałów z naszych szkoleń on-line!

Sklep dla Fizjoterapeutów!

Skorzystaj z rabatu -5% z kodem: MEDCOACH5 na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Masz pytania?

Napisz do nas - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kursy

Wybierz miasto szkolenia

Skorzystaj z wyszukiwarki

Miesiąc od:
Miesiąc do:
Miasto:
Instruktor:
Kategoria:
Szukana fraza:
 
Maj2022
 • PON
 • WTO
 • ŚRO
 • CZW
 • PIĄ
 • SOB
 • NIE

Sprawdź także

Szkolenia on-line
Nagrania z webinarów

Stacjonarne kursy dla fizjoterapeutów i szkolenia dla osteopatów

Każdy Fizjoterapeuta i Osteopata, znalazł się kiedyś na początku drogi zawodowej. Dla niektórych był to okres studiów wyższych na kierunku Fizjoterapia lub Rehabilitacja Ruchowa, dla innych okres studiów podyplomowych. Zdarzają się również takie osoby, które opowiadają, że ten moment nastał dopiero wraz z rozpoczęciem pierwszej samodzielnej pracy z Pacjentem. Mimo umiejętności wyniesionych z ukończonych szkół, nie wszyscy Terapeuci czują się pewnie w swoim zawodzie. Charakterystyka profesi fizjoterapeuty niesie za sobą konieczność nieustannego dokształcania się, zdobywania wiedzy i umiejętności. Nawet doświadczeni adepci fizjoterapii, świadomi są dynamicznie pojawiających się doniesień naukowych. Nowe trendy w fizjoterapii oraz badania naukowe stale zmieniają aktualne podejście do codziennego procesu terapeutycznego. Warto być na bieżąco z aktualnymi doniesieniami z zakresu fizjoterapii i osteopatii!

 

Naprzeciw potrzebom zarówno młodych i poszukujących wiedzy Fizjoterapeutów, jak i doświadczonych, świadomych zmieniających się sposobów postępowania z Pacjentem Terapeutów wyszedł projekt Med Coach - szkolenia dla wymagających. który od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej organizacji kursów fizjoterapii, osteopatii i treningu medycznego w Polsce. Jesteśmy organizatorem kursów dla fizjoterapeutów w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. W ramach naszej pracy i pasji zapraszamy do współpracy Instruktorów z Polski oraz całego świata, dzięki czemu zainteresowani Terapeuci uzyskują możliwość uczestnictwa w kursach dla fizjoterapeutów na najwyższym poziomie.

 

Kursy rehabilitacyjne oraz szkolenia osteopatyczne organizujemy w przestronnej sali szkoleniowej, dostosowanej do potrzeb fizjoterapeutów, zaopatrzonej w profesjonalne stoły do rehabilitacji. Dokładamy wszelkich starań by, otaczać naszych Kursantów kompleksową opieką na każdym etapie uczestnictwa w organizowanych przez nas szkoleniach z zakresu fizjoterapii i osteopatii. Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie wiedzy i praktyki Uczestnikom naszych szkoleń, a wszystko utrzymane w atmosferze dobrego samopoczucia i zadowolenia - od momentu zapisu na kurs, a także po jego zakończeniu. Wysoki standard organizacji, który utrzymujemy zawiera zapewnienie aktualnej i najnowszej wiedzy prezentowanej przez kadrę Instruktorów Med Coach wspartej starannie opracowanymi materiałami dydaktycznymi, które stanowią profesjonalne przygotowanie do kursów dla fizjoterapeutów i osteopatów. Nie zapominamy także zadbać o Kursantów naszych szkoleń podczas przerw kawowo-deserowych, w trakcie których zapewniamy catering dostosowany do potrzeb wszystkich Kursantów, zarówno tych „na diecie” jak i tych, którzy czasami pozwalają sobie na odrobinę pobłażliwości w codziennym żywieniu!

 

Nasza oferta szkoleń dla fizjoterapeutów jest szeroko skrojona w zależności od wymagań, potrzeb i specjalizacji naszych Kursantów. Znaleźć w niej można:

 

 • specjalistyczne kursy fizjoterapii neurologicznej i kursy rehabilitacji po udarze - „Kończyna dolna po udarze” i „Kończyna górna po udarze” wykreowane i piastowane przez mgr Joannę Tokarską - założycielkę społeczności i fanpage na Facebooku Fizjopozytywni
 • kursy treningu medycznego, wykładane przez dr Ryszarda Biernata oraz mgr Mateusza Worobela, które są popularne w gronie zarówno fizjoterapeutów, trenerów personalnych, jak i trenerów przygotowania motorycznego. Kursy dr Biernata stanowią doskonałą podstawę do terapii i treningu medycznego. Dr Biernat prowadzi szkolenia z zakresu rehabilitacji i treningu kolana, barku, biodra, stopy oraz tułowia („stabilizacji centralnej”)
 • kurs terapii manualnej w koncepcji osteopatycznej, kurs przypadków klinicznych w gabinecie osteopaty oraz kursy manipulacji trzewno-stawowych prowadzone przez doświadczonych osteopatów dr n. med. Mariana Majchrzyckiego D.O., mgr Włodzimierza Ciepałę D.O. i mgr Marcina Hoffmanna D.O.
 • kursy suchego igłowania - czyli dwa moduły szkolenia „Igłoterapia sucha” stworzonego przez mgr Karola Szapela, zgodnie z najnowszą wiedzą w oparciu o EBM. Instruktor prowadzi również szkolenie „Tendinopatia w modelu Evidence-Based Practice”
 • kursy fizjoterapii ortopedycznej i kursy fizjoterapii sportowej - „Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej” oraz „Sztywny taping - praktyczne zastosowanie” prowadzone przez mgr Michała Chmiela MSc, PT, jak również „Diagnostyka w fizjoterapii ortopedycznej - testy kliniczne” stworzone przez mgr Dariusza Ciborowskiego MSc, PT
 • kursy kinesiotapingu (kinesiology tapingu) prowadzone przez międzynarodowych instruktorów tapingu medycznego - dr Grzegorza Głąba i mgr spec. Barbarę Skalską-Dulińską, która jest również autorką kursów „Badanie i terapia dysfunkcji odcinka szyjnego kręgosłupa i kończyny górnej” oraz „Badanie i terapia dysfunkcji odcinka lędźwiowego kręgosłupa i kończyny dolnej”
 • kursy terapii narzędziowej IASTM, w tym kursy flossingu, prowadzone przez mgr spec. Borysa Witkiewicza
 • strong>szkolenia wykorzystania metody Pilates w codziennej praktyce fizjoterapeutycznej - prowadzone przez fizjoterapeutkę i Instruktorkę metody Pilates - mgr Natalię Jękot
 • kursy manipulacji kręgosłupa i stawów obwodowych, tj. HVLA - Manipulacje Krótkodźwigniowe, prowadzone przez belgijskiego osteopatę, założyciela FICO - Jory Pauwels w Krakowie
 • kursy osteopatyczne, podczas których poruszane są zagadnienia dotyczące diagnostyki i terapii bólów głowy, zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych czy integracji osteopatycznej („Kompleksowa Integracja Strukturalna”) zainicjowane przez dr Michała Chwastowskiego D.O. z współtowarzyszeniem osteopaty mgr Piotra Rakowieckiego
 • szkolenia fizjoterapii uroginekologicznej oraz szkolenia pediatrii dla fizjoterapeutów prowadzone przez Marcina Szkolnickiego - znakomitego osteopatę w kadrze Med Coach, którego ponadczasowe kursy osteopatyczne cieszą się niegasnącą popularnością. „Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie”, „Terapia manualna w pediatrii - ciąża i narodziny” i „Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty” doczekały się już kilku edycji!

 

Med Coach zapewnia bogato wypełnioną ofertę szkoleń fizjoterapeutycznych i osteopatycznych, w której każdy Fizjoterapeuta znajdzie coś dla siebie i z pewnością się nie zawiedzie!

 

Wychodząc naprzeciw również młodym Fizjoterapeutom, wchodzącym na ścieżkę kariery zawodowej postanowiliśmy włączyć do organizacji również kursy dla studentów fizjoterapii, warsztaty dla fizjoterapeutów oraz darmowe kursy fizjoterapii. Krótkie i przystępne cenowo spotkania z Instruktorami, od kilku lat, cieszą się niezmiennie sporym zainteresowaniem. Bezpłatne kursy dla fizjoterapeutów to organizowane cyklicznie spotkania w formie dni otwartych, umożliwiające zainteresowanym zapoznanie z najnowszą wiedzą, przypadkami klinicznymi, salą szkoleniową oraz Instruktorami i kadrą Med Coach. Studentom fizjoterapii oferujemy zniżkę studencką na kursy fizjoterapii w Krakowie oraz Warszawie.

 

Szkolenia dla fizjoterapeutów w Krakowie stanowią podstawę naszej działalności, cieszącej się uznaniem naszych Absolwentów. Nie chcąc zamykać się jednak na wąską grupę odbiorców, pomagamy uzyskać dofinansowania na kursy fizjoterapii. Od dwóch lat nasz koordynator działa w zakresie pozyskiwania dofinansowań na kursy dla fizjoterapeutów z dwóch źródeł - BUR (Bazy Usług Rozwojowych) i KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Wszystkie szczegóły dotyczące dofinansowań znajdują się w zakładce dedykowanej pozyskiwaniom funduszy na szkolenia dla fizjoterapeutów w Krakowie.

 

Udział w organizowanych przez nas kursach dla fizjoterapeutów angażuje Uczestników w merytoryczne dyskusje, daje perspektywę poznawania innych specjalistów z branży, dzielenia się doświadczeniami klinicznymi oraz budowanie wspólnoty pomiędzy Terapeutami z całej Polski! Nie czekaj - dołącz do grona wymagających Kursantów już teraz!

Strefa Kursanta

  Strefa Kursanta to miejsce stworzone z myślą o Tobie - Uczestniku szkoleń i warsztatów w Med Coach!

 

Wszystko w jednym miejscu: informacje organizacyjne, status płatności, faktury do pobrania, przypomnienie o szkoleniu, materiały po kursie.

 

Po założeniu konta w Strefie Kursanta zapiszesz się na szkolenie jednym kliknięciem, bez konieczności wielokrotnego podawania danych! 

Załóż konto!
Nasi Instruktorzy
Poznaj wszystkich Instruktorów
Zaufaj naszemu doświadczeniu!
0
WYMAGAJĄCYCH ABSOLWENTÓW
0
CENIONYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE INSTRUKTORÓW
0
zorganizowanych szkoleń
i webinarów
0
zrealizowanych godzin szkoleń
Zapisz się do newstlettera

Informujemy tylko o wielkich wydarzeniach i akcjach promocyjnych w Med Coach!

Dzielimy się dobrymi treściami naszych Instruktorów!

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Justyna
Fizjoterapeuta
Super kurs ze świetnym prowadzącym. Kurs dla fizjoterapeutów pracujących z pacjentami neurologicznymi. Kurs pokazuje, jak w mądry sposób wykorzystywać wzorce ruchowe. ...
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Sylwia
fizjoterapeuta
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Tomek
Fizjoterapeuta
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane. Prowadzący kompetentny w temacie.
Masz pytania? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED COACH danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Dane Firmy
Adres korespondencyjny
Med Coach
ul. Błonie-Beszcz 2
31-573 Kraków
NIP: 6783164659
537 453 003 - Wioleta
koordynator ds. szkoleń
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
788 112 262 - Dominika
koordynator ds. eventów
505 930 072 - Marcin
koordynator ds. współpracy
Certyfikacja

Zaufaj nam!
16775
wymagających Absolwentów
38
cenionych w Polsce i na Świecie instruktorów
812
zorganizowanych szkoleń i webinarów
14955
zrealizowanych godzin szkoleń
Obserwuj nas
Kontakt z nami
537 453 003 - Wioleta
koordynator ds. szkoleń
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
788 112 262 - Dominika
koordynator ds. eventów
505 930 072 - Marcin
koordynator ds. współpracy
e-mail: info@med-coach.pl
Biuro Obsługi Kursantów
Kupuj w naszym sklepie!
Z myślą o naszych Kursantach i Absolwentach, od kilku lat prowadzimy sklep internetowy Med Store.
W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty w niskich cenach! Kliknij w baner i kupuj jeszcze taniej!

Kursy
stacjonarne

Webinary
on-line

Nagrania
z webinarów