Szkolenia stacjonarne!

Sprawdź nasze aktualne szkolenia stacjonarne w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdańsku!

Nagrania ze szkoleń on-line!

Skorzystaj z możliwości wykupienia nagrań oraz materiałów z naszych szkoleń on-line!

Sklep dla Fizjoterapeutów!

Skorzystaj z rabatu -5% z kodem: MEDCOACH5 na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Masz pytania?

Napisz do nas - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kurs Suche igłowanie (Dry needling). Igłoterapia sucha w rehabilitacji. Kraków.

Kurs Igłoterapia sucha
Prowadzący
Karol Szapel
Prowadzący kurs: Karol Szapel
Igłoterapia sucha
Najbliższy termin
I moduł - 30.09-02.10.2022
II moduł - 28.10-30.10.2022
Miasto
Kraków
Cena
1600 zł za moduł
Cena za całość szkolenia - 3200 zł
 

Instruktor: Karol Szapel MSc PT MT CAFS

 

Dwumodułowe szkolenie z zakresu śródmięśniowej igłoterapii suchej zakończone egzaminem.

praktyczna nauka technik pod okiem Instruktora
obszerny skrypt
certyfikat uczestnictwa
dostęp do materiałów i filmów ze szkolenia
Zapisz się na najbliższą edycję!

Pracujesz z pacjentami ortopedycznymi lub sportowcami? Czy wiesz, że to grupa pacjentów, której możesz pomóc jeszcze efektywniej i szybciej! Coraz częściej wybieranym przez fizjoterapeutów narzędziem wspomagającym terapię jest dry needling!

 

Z pewnością wielokrotnie zastanawiałeś się, jak to jest z tą igłoterapią suchą - czy to bezpieczne, a zarazem skuteczna metoda pracy z pacjentem? Kurs suchego igłowania w Krakowie to esencja wiedzy zgodna z autorskim programem edukacyjnym fizjoterapeuty neuroortopedycznego Karola Szapela. Rozwieje on wszelkie wątpliwości dotyczące dry needlingu!

 

Program kursu suchego igłowania zbudowany jest na podstawie obszernej metaanalizy i integracji współczesnych doniesień, teorii i hipotez naukowych oraz poparty 14-letnim doświadczeniem Instruktora w zakresie igłoterapii suchej. Kurs suchego igłowania składa się z 2 trzydniowych modułów podczas których, zgłębisz od podstaw metodę terapeutyczną, która znajduje zastosowanie u pacjentów z przewlekłym i ostrym bólem w mięśniowo-powięziowych punktach spustowych.

 

W Med Coach na kursach suchego igłowania zyskasz umiejętność bezpiecznego, mechanicznego oddziaływania na wybraną strukturę anatomiczną za pomocą wprowadzanej przez skórę cienkiej igły, bez podawania (iniekcji) jakichkolwiek preparatów farmakologicznych ani suplementów. Nie damy Ci gotowych rozwiązań! Nauczysz się sposobu myślenia i wnioskowania klinicznego, które pomogą Ci stosować igłoterapię suchą u pacjentów, którzy realnie jej potrzebują!

 

Zapisz się na kurs igłoterapii suchej i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia wieloletniego praktyka i Instruktora suchego igłowania – mgr Karola Szapela! Przyjazd na szkolenie to również świetna okazja, by zwiedzić i skorzystać z atrakcji przepięknego miasta jakim jest Kraków.

Zapisz się na kurs
Poznaj program kursu

Pobierz szczegółowy program szkolenia

Moduł I 

Pobierz szczegółowy program I modułu

 

Moduł II

Pobierz szczegółowy program II modułu

 

 Program szkolenia obejmuje poniższe zagadnienia teoretyczne i praktyczne:

 • struktura układu mięśniowo-powięziowego – architektura, przebiegi, topografia, palpacja, badanie kliniczne
 • unerwienie układu mięśniowo-powięziowego – pochodzenie, przebiegi, topografia, palpacja, strefy ryzyka
 • unaczynienie układu mięśniowo-powięziowego – pochodzenie, przebiegi, topografia, palpacja, strefy ryzyka
 • fizjologia i patofizjologia skurczu mięśniowego
 • definicje i terminologia MTrPs
 • zaburzenia histologiczne, biomechaniczne, hemodynamiczne, biochemiczne i czynnościowe wywołane aktywnością MTrPs – przegląd literatury
 • hipotezy patofizjologii MTrPs – przegląd literatury
 • podstawy nauk o bólu mięśniowym
 • dysfunkcje motoryczne, sensoryczne i autonomiczne w wyniku aktywności punktów spustowych
 • czynniki wywołujące i podtrzymujące aktywność MTrPs
 • kryteria diagnostyczne mięśniowo-powięziowego zespołu bólowego
 • diagnostyka różnicowa pod kątem MPS i MTrPs
 • metodyka zabiegów igłoterapeutycznych, w tym: wskazania i przeciwwskazania do suchego igłowania, informowanie i zgoda pacjenta, przygotowanie miejsca i narzędzi zabiegowych, dobór igły, metody stabilizacji tkanki, zasady wkłucia, penetracji i manipulacji igłą, zasady wzbudzania i kontrolowania intensywności odpowiedzi zabiegowych, postępowanie pozabiegowe, minimalizacja tkliwości pozabiegowej, postępowanie w przypadku niepożądanych odpowiedzi śródzabiegowych, pozabiegowych oraz komplikacji

Poznaj opinie wystawione przez innych Kursantów

Joanna - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Joanna
Fizjoterapeutka
Świetne szkolenie! Dużo praktyki, dzięki której suche igłowanie nie stanowi już żadnej przeszkody i jest doskonałym dopełnieniem całościowej terapii, polecam serdecznie
Marcin - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Marcin
Fizjoterapeuta
Witam.
Jestem bardzo zadowolny ze sposobu prowadzenia kursu. Prowadzący był profesjonalny i zajmujący. Dużo zdobyłem wiedzy i umiejętności, które wdrażam w swojej praktyce.
Szymon - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Szymon
Fizjoterapeuta
Merytorycznie na bardzo wysokim poziomie! Ilość materiału poparta badaniami naukowymi przekonała mnie co do słuszności wykonywania zabiegów i ich metodologii. Kurs nie uczy sztywno wykonywania wkłuć, ale myślenia jak wykorzystać suche igłowanie, by jak najlepiej pomóc Pacjentom. Polecam
Basia - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Basia
Student fizjoterapii
Jeden z najlepszych kursów w jakich uczestniczyłam. Prowadzący Karol Szapel to człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którą naprawdę potrafi przekazać. A MED COACH…profesjonalizm i fantastyczna organizacja. Szczerze polecam!
Basia - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Basia
Student fizjoterapii
Jeden z najlepszych kursów w jakich uczestniczyłam. Prowadzący Karol Szapel to człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którą naprawdę potrafi przekazać. A MED COACH… profesjonalizm i fantastyczna organizacja. Szczerze polecam
Michał - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Michał
Fizjoterapeuta
Med Coach jak zwykle na najwyższym poziomie. Super szkolenie, które nauczyło mnie podstaw suchego igłowania. Dużo intensywnej praktyki też na plus. Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach
Michał - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Michał
Fizjoterapeuta
Bardzo polecam szkolenie Suche Igłowanie. Ogromna dawka wiedzy oparta na badaniach naukowych. Ten kurs bardzo mi pomógł w rozwoju zawodowym i poszerzeniu wiedzy.
Karol - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Karol
Fizjoterapeuta
Byłem ciekawy czym to się je tą igloterapię :p Karol Szapel poprowadził mnie przez to szkolenie z dużą dawka wiedzy profesjonalizmu i uśmiechu. Korzystam od czasu do czasu z technik poznanych na tym kursie i polecam każdemu kto się wacha :)
Grzegorz - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Grzegorz
Fizjoterapeuta
Polecam, instruktor bardzo zaangażowany z ogromną wiedzą, bez ściemy i czarów, dużo praktyki i zwracania uwagę na bezpieczeństwo zabiegów
Polecam Grzegorz
Piotrek - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Piotrek
Fizjoterapeuta
Świetny kurs! Poukładał w głowie teorię punktów spustowych. Anatomia palpacyjna na poziomie światowym. I do tego igłowanie wytłumaczone perfekcyjnie i zrozumiale. Polecam każdemu!
Kamil - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Kamil
Fizjoterapeuta
Fajne szkolenie. Zespoły nerwowo-powięziowe moich Pacjentów już nie będą stanowiły problemu w codziennej terapii. Świetna możliwość zaopatrzenia się w zestawy do suchego igłowania w trakcie szkolenia.
Magda - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Magda
Fizjoterapeuta
Polecam szkolenie igłoterapii suchej w Med Coach. Idealne podstawy do późniejszych ćwiczeń z igłami. Świetny Instruktor i obsługa szkolenia. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pozdrawiam :)
Więcej informacji o kursie

FAQ - często zadawane pytania

Jak mogę zgłosić się na szkolenie?

Aby zgłosić się na szkolenie wystarczy wypełnić powyższy formularz zgłoszeniowy. Jeżeli posiadasz już konto w Strefie Kursanta wystarczy, że zalogujesz się swoimi danymi i potwierdzisz zgłoszenie. Jeśli to Twój pierwszy kurs w Med Coach, wypełnij wszystkie wymagane dane z formularza i kliknij Zapisz się na kurs.

Czy muszę podawać wszystkie wymaganych dane?

Z uwagi na fakt, że jesteśmy niepubliczną placówką oświatową, każda Osoba, która ukończyła kurs w Med Coach otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 5 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

 

Wszystkie dane z formularza zgłoszeniowego są potrzebne do prawidłowego wypełnienia powyższego zaświadczenia. W przypadku braku jakichkolwiek danych, dokument ten jest niekompletny i nie może zostać wydany.

 

Jednocześnie informujemy, że wszelkie przetwarzane dane są należycie przechowywane, zgodnie z wymaganiami RODO z dnia 25 maja 2018 r. (więcej w zakładce Polityka prywatności).

Czy istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenia Med Coach?

W Med Coach istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na kursy ze środków Bazy Usług Rozwojowych (BUR) oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Sprawdź, z którego dofinansowania możesz skorzystać Ty lub Twoi Pracownicy. Aby zasięgnąć informacji o dofinansowaniach zachęcamy do kontaktu z Wiolą - naszą koordynatorką ds. dofinansowań

 

- telefonicznie - +48 537 453 003
- mailowo - dofinansowania@med-coach.pl

 

Szczegóły dostępne są także na stronie: https://med-coach.pl/dofinansowania.

Czy muszę od razu zapłacić za całe szkolenie?

Nie. Celem potwierdzenia udziału w szkoleniu należy wpłacić zaliczkę do 7 dni od dnia zgłoszenia. Kwota zaliczki w zależności od szkolenia wynosi od 300 do 500 zł.

Czy można zrezygnować z udziału w szkoleniu? Czy wpłacone środki podlegają zwrotowi?

Tak – istnieje możliwość rezygnacji z udziału w wybranym szkoleniu bez podawania przyczyny. Zgodnie z Regulaminem Med Coach:

 • w przypadku rezygnacji w okresie do 6 tygodni przed rozpoczęciem szkolenia zwrotowi podlega 100% wpłaconej kwoty
 • w przypadku rezygnacji w okresie krótszym niż 6 tygodni do rozpoczęcia szkolenia wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Istnieje jednak możliwość przeniesienia środków na poczet kolejnej edycji szkolenia lub innego wybranego szkolenia z oferty Med Coach.

 

W każdym z powyższych przypadków istnieje możliwość wskazania Osoby zastępczej bez utraty wpłaconych środków.

Jak mogę sprawdzić dostępność wolnych miejsc na szkoleniu?

Informacja o wolnych miejscach znajduje się pod zdjęciem głównym szkolenia na górze strony.

Czy istnieje możliwość nagrywania na szkoleniach?

Zdecydowana większość szkoleń z oferty Med Coach może być nagrywana, a materiały wykorzystywane w zakresie własnego użytku osobistego. Ostateczna decyzja w tym zakresie należy jednak do Instruktora, który po ustaleniu zasad współpracy z grupą, ogłasza ją na początku szkolenia.

 

Jeżeli potrzebujesz znać odpowiedź na to pytanie jeszcze przed szkoleniem, skontaktuj się z nami, a my ustalimy warunki z Instruktorem i poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie.

Gdzie mogę znaleźć szczegółowe informacje dotyczące szkolenia?

Szczegółowe informacje organizacyjne zostają wysłane drogą elektroniczną na e-maila minimum 4 tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia. Najważniejsze z nich znajdziesz również w Strefie Kursanta w zakładce „Aktualne szkolenia.”

Projekt Med Coach powstał, by umożliwiać fizjoterapeutom w Polsce kształcenie zgodne z aktualnymi, światowymi trendami terapeutycznymi. Stworzony dla specjalistów w zakresie rehabilitacji ruchowej, treningu medycznego dąży nieprzerwanie do zapewnienia najnowszej wiedzy i umiejętności, wpisanych w charakterystykę zawodu fizjoterapeuty. Pojawiające się trendy w fizjoterapii oraz badania naukowe zmieniają aktualne podejście do codziennej terapii pacjentów. Warto być zatem na bieżąco z aktualnymi doniesieniami z zakresu fizjoterapii i osteopatii!

 

Firma Med Coach – szkolenia dla wymagających kompleksowo organizuje szkolenia fizjoterapii, osteopatii, treningu medycznego, w tym opisane poniżej kurs suchego igłowania. Oferta szkoleń Med Coach stanowi szeroki przekrój nowoczesnych nurtów szkoleniowych, dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, uwzględniając preferencje specjalizacyjne.

 

Szkolenie „Igłoterapia sucha” jest jednym z najbardziej specjalistycznych i kierunkowych szkoleń w naszej ofercie. Kurs igłoterapii prowadzony jest przez znakomitego specjalistę, fizjoterapeutę neuroortopedyzcnego Karola Szapela, który dzieli się swoim 12-letnim doświadczeniem dydaktycznym i wiedzą z zakresu igłoterapii suchej, anatomii palpacyjnej oraz biomechaniki. Prowadzący kurs suchego igłowania w Krakowie jest absolwentem fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W latach 2007 -2008 zdobywał wiedzę w dziedzinie terapii manualnej kończąc Ortopedyczną Terapię Manualną OMT Kaltenborn-Evjenth Konzept International™. Karol Szapel specjalizuje się w rehabilitacji neuroortopedycznej. Od ponad 14 lat pracuje z pacjentami głównie skupiając się na leczeniu zachowawczym bólu ostrego i przewlekłego oraz fizjoterapii opartej na analizie biomechanicznej oraz procesach desensytyzacji obwodowej i ośrodkowej. Jest czynnym członkiem międzynarodowych stowarzyszeń IASP - International Association for the Study of Pain i IMS - International Myopain Societ.

 

Kurs suchego igłowania w Krakowie ma na celu zapoznanie Uczestnika z najnowszą wiedzą, którą będzie potrafił praktycznie wykorzystać w codziennej praktyce klinicznej. Wiedza przekazywana na szkoleniu porusza temat anatomii i fizjologii układu mięśniowo-powięziowego, biomechaniki układu mięśniowo-powięziowego, patoneurofizjologii punktów spustowych, mechanizmów bólu lokalnego i rzutowanego z układu mięśniowo-powięziowego, mechanizmów powstawania i utrzymywania się zespołów bólu mięśniowo-powięziowego, współwystępowania dysfunkcji somatycznych, trzewnych i autonomicznych, podstaw oddziaływania, metodyki zabiegowej oraz bezpieczeństwa zabiegów suchego igłowania (ang. dry needling).

 

Igłoterapia sucha to kurs przedstawiający metodę terapeutyczną, która znajduje zastosowanie u pacjentów z przewlekłym i ostrym bólem w mięśniowo-powięziowych punktach spustowych. Polega na mechanicznym oddziaływaniu na wybraną strukturę anatomiczną za pomocą wprowadzanej przez skórę cienkiej i pełnej igły, bez podawania (iniekcji) jakichkolwiek preparatów farmakologicznych ani suplementów. Głównym mechanizmem oddziaływania igłoterapii suchej, bez względu na okolicę aplikacji, jest wywoływanie procesów odwrażliwienia obwodowego (desensytyzacji obwodowej).

Program kursu „suche igły” obejmuje zagadnienia teoretyczne i praktyczne. Obszernie omawianymi tematami są m.in. struktura układu mięśniowo-powięziowego (topografia, palpacja, badanie kliniczne), unerwienie układu mięśniowo-powięziowego (pochodzenie, przebiegi, topografia, palpacja, strefy ryzyka), unaczynienie układu mięśniowo-powięziowego (pochodzenie, przebiegi, topografia, palpacja, strefy ryzyka).

 

W trakcie szkolenia dry needling, Karol Szapel omawia również temat fizjologii i patofizjologii skurczu mięśniowego, definicje i terminologię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych. Na podstawie aktualnej literatury prezentuje wiedzę w zakresie podstaw nauk o bólu mięśniowym czy dysfunkcji motorycznych, sensorycznych i autonomicznych w wyniku aktywności punktów spustowych.

 

Na szkoleniu koncentrujemy się także na czynnikach wywołujących i podtrzymujących aktywność punktów spustowych, kryteriach diagnostycznych mięśniowo-powięziowego zespołu bólowego, diagnostyce różnicowej. Szeroko poruszany w teorii i praktyce jest temat metodyki zabiegów igłoterapii suchej, w tym: wskazania i przeciwwskazania do suchego igłowania, informowanie o zabiegu i zgoda pacjenta, przygotowanie miejsca i narzędzi zabiegowych, dobór suchej igły, metody stabilizacji tkanki, zasady wkłucia, penetracji i manipulacji igłą do suchego igłowania. Karol Szapel na szkoleniu nie pomija również omówienia postępowania pozabiegowego, minimalizacji tkliwości pozabiegowej, postępowaniu w przypadku niepożądanych odpowiedzi śródzabiegowych oraz komplikacji po zabiegu igłoterapii suchej.

 

Kurs suchego igłowania składa się z dwóch 3-dniowych modułów, każdy po 54 godzin dydaktycznych. Pierwszy moduł obejmuje przedstawienie podstawowych informacji patofizjologicznych, diagnostycznych i metodycznych igłoterapii suchej oraz palpację, diagnostykę i techniki igłoterapeutyczne dla mięśni obręczy kończyny górnej i dolnej. Podczas drugiego modułu kursu suche igłowanie przedstawiamy zaawansowanye informacje neurofizjologiczne, różnicowanie i metodykę igłoterapii suchej, palpację, diagnostykę, różnicowanie i techniki igłoterapeutyczne dla mięśni kończyny górnej, kończyny dolnej oraz kręgosłupa. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym, po którym wydawany jest certyfikat potwierdzający kompetencję w zakresie igłoterapii suchej.

 

Igłoterapia w rehabilitacji wykorzystywana jest w grupie pacjentów, którzy skarżą się na różnorodne dolegliwości. Są to przede wszystkim ostre i przewlekłe dolegliwości bólowe kręgosłupa (rwa kulszowa, kręcz szyi, dyskopatia) oraz przewlekłe stany przeciążeniowe (zapalenie ścięgna podeszwowego, ścięgna Achillesa, łokieć tenisisty, kolano biegacza). Jednak również igłoterapię w rehabilitacji zastosować można w przypadku problematycznego i ograniczającego zakresu ruchomości blizny, przy wzmożonym napięciu mięśniowym oraz jako działanie wspomagające przy urazach sportowych (skręcenia, zwichnięcia, stłuczenia), jak również przy naderwaniach i naciągnięciach mięśni. Jednak należy pamiętać, iż nie wszystkie stany wymagają zastosowania tego zabiegu. Igłoterapii w rehabilitacji względnie nie należy stosować w cukrzycy, u pacjentów z obniżoną krzepliwością krwi oraz z ostrymi stanami immunologicznymi, podczas infekcji dróg oddechowych, przy występowaniu alergii na metal lub lateks, u pacjentów cierpiących na epilepsję, zaburzenia zastawek serca, u pacjentów osłabionych i z mnogą farmakoterapią, również u dzieci.

 

Kurs suchego igłowania w Krakowie otworzy przed Tobą nowe możliwości terapeutyczne, dzięki którym w bardziej selektywny sposób podejdziesz do terapii pacjentów. Wskażemy Ci drogę, dzięki której wykorzystasz dry needling przede wszystkim jako formę redukcji dolegliwości bólowych swoich pacjentów. Uzyskane krótkotrwałe efekty pozabiegowe będziesz mógł wykorzystać bezpośrednio po zabiegu. Na kursie pokażemy Ci jak wykorzystywać suche igły jako narzędzie umożliwiające pacjentowi wejście w dalsze fazy aktywnej terapii. Kurs igłoterapii suchej w Krakowie zgromadził już wielu zadowolonych Absolwentów, którzy zarażeni nową, skuteczną metodą terapeutyczną praktykują nabyte umiejętności w swoich miejscach pracy!

 

Igłoterapia sucha – kurs to nie jedyne szkolenie w zapleczu dydaktycznym terapeuty neuroortopedycznego Karola Szapela. Poza kursami igłoterapii suchej, kilku edycji doczekały się także szkolenia „Tendinopatia w modelu Evidence-Informed Practice”. Jest również autorem kilku szkoleń online m.in. „Igłoterapia sucha – skuteczność, a bezpieczeństwo” oraz „Tendinoatia – dlaczego i jak dozować obciążenia”, które są dostępne na stronie Med Coach w zakładce „Nagrania”.

 

Każdy Fizjoterapeuta poszukujący nowych szkoleń fizjoterapeutycznych i osteopatycznych znajdzie temat dla siebie w Med Coach i nie pożałuje! A z wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie szkolenia igłoterapii suchej z pewnością będzie korzystał w całej swojej karierze pracy praktycznej z pacjentami!

Zapisz się na kurs

Sprawdź także

Strefa Kursanta

  Strefa Kursanta to miejsce stworzone z myślą o Tobie - Uczestniku szkoleń i warsztatów w Med Coach!

 

Wszystko w jednym miejscu: informacje organizacyjne, status płatności, faktury do pobrania, przypomnienie o szkoleniu, materiały po kursie.

 

Po założeniu konta w Strefie Kursanta zapiszesz się na szkolenie jednym kliknięciem, bez konieczności wielokrotnego podawania danych! 

Załóż konto!
Nasi Instruktorzy
Poznaj wszystkich Instruktorów
Zaufaj naszemu doświadczeniu!
0
WYMAGAJĄCYCH ABSOLWENTÓW
0
CENIONYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE INSTRUKTORÓW
0
zorganizowanych szkoleń
i webinarów
0
zrealizowanych godzin szkoleń
Zapisz się do newstlettera

Informujemy tylko o wielkich wydarzeniach i akcjach promocyjnych w Med Coach!

Dzielimy się dobrymi treściami naszych Instruktorów!

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Justyna
Fizjoterapeuta
Super kurs ze świetnym prowadzącym. Kurs dla fizjoterapeutów pracujących z pacjentami neurologicznymi. Kurs pokazuje, jak w mądry sposób wykorzystywać wzorce ruchowe. ...
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Sylwia
fizjoterapeuta
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Tomek
Fizjoterapeuta
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane. Prowadzący kompetentny w temacie.
Masz pytania? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED COACH danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Dane Firmy
Adres korespondencyjny
Med Coach
ul. Błonie-Beszcz 2
31-573 Kraków
NIP: 6783164659
537 453 003 - Wioleta
koordynator ds. szkoleń
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
788 112 262 - Dominika
koordynator ds. eventów
505 930 072 - Marcin
koordynator ds. współpracy
Certyfikacja

Zaufaj nam!
16775
wymagających Absolwentów
38
cenionych w Polsce i na Świecie instruktorów
812
zorganizowanych szkoleń i webinarów
14955
zrealizowanych godzin szkoleń
Obserwuj nas
Kontakt z nami
537 453 003 - Wioleta
koordynator ds. szkoleń
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
788 112 262 - Dominika
koordynator ds. eventów
505 930 072 - Marcin
koordynator ds. współpracy
e-mail: info@med-coach.pl
Biuro Obsługi Kursantów
Kupuj w naszym sklepie!
Z myślą o naszych Kursantach i Absolwentach, od kilku lat prowadzimy sklep internetowy Med Store.
W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty w niskich cenach! Kliknij w baner i kupuj jeszcze taniej!

Kursy
stacjonarne

Webinary
on-line

Nagrania
z webinarów