Szkolenia stacjonarne!

Sprawdź nasze aktualne szkolenia stacjonarne!

Nagrania ze szkoleń on-line!

Skorzystaj z możliwości wykupienia nagrań oraz materiałów z naszych szkoleń on-line!

Sklep dla Fizjoterapeutów!

Skorzystaj z rabatu -5% z kodem: MEDCOACH5 na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Masz pytania?

Napisz do nas - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kurs Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej. Fizjoterapia sportowa po urazie.

Kurs Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej
Prowadzący
Michał Chmiel
Prowadzący kurs: Michał Chmiel
Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej
Najbliższy termin
26.03-27.03.2022
Miasto
Kraków
Cena
1100 zł
dla studentów: 1000 zł

Instruktor: mgr Michał Chmiel

 

Szkolenie dotyczące postępowania terapeutycznego ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi w fazie ostrej.

praktyczna nauka technik pod okiem Instruktora
obszerny skrypt
certyfikat uczestnictwa
dostęp do materiałów i filmów ze szkolenia
Zapisz się na najbliższą edycję!

Pracujesz ze sportowcami lub osobami aktywnie uprawiającymi sport rekreacyjnie? Często do Twojego gabinetu trafiają osoby bezpośrednio po urazie? Najprawdopodniej pierwsze pytanie, które pada z ich ust brzmi: „Kiedy będę mógł wrócić do biegania, na boisko czy na parkiet?”. Czynnik czasu jest kluczowym aspektem rehabilitacji sportowej!

 

Czy wiesz jak bezpiecznie z nimi pracować, maksymalnie przyspieszając ich powrót do aktywności fizycznej? Czy usztywniać, czy chłodzić? A może odesłać na badania obrazowe?

 

Jeśli masz wątpliwości lub nie masz usystematyzowanego postępowania terapeutycznego z takimi pacjentami – przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowane szkolenie w tym zakresie. Zapraszamy na kurs "Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej".

 

Firma Med Coach – szkolenia dla wymagających jako pierwsza w Polsce wprowadziła do oferty swoich szkoleń kursy fizjoterapii sportowej z Michałem Chmielem - specjalistą w dziedzinie terapii ortopedycznej, na co dzień pracującym właśnie ze sportowcami.

 

W trakcie dwóch dni intensywnego szkolenia zdobędziesz wiedzę dotyczącą postępowania terapeutycznego ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi bezpośrednio po urazie, w fazie ostrej. Bogata część teoretyczna poparta jest skutecznymi technikami pracy z pacjentem po urazie.

 

Zapisz się na kurs fizjoterapii w sporcie z mgr Michałem Chmielem i naucz się bezpiecznych technik, których będziesz mógł używać od razu po szkoleniu w swojej pracy gabinetowej!

Zapisz się na kurs
Poznaj program kursu

Dzień I (sobota)

 

9:00-9:15 - Powitanie, przedstawienie programu szkolenia i poznanie oczekiwań Uczestników
9:15-10:15 - Przyczyny powstawania kontuzji, fizjologia procesu gojenia, stan zapalny i jego konsekwencje. Ramy czasowe gojenia w zależności od rodzaju uszkodzonej tkanki.
10:15-11:00 - Pierwsza pomoc na boisku/w miejscu gry. Szybka diagnostyka sportowa - kiedy zachodzi konieczność zmiany zawodnika/zakończenia występu.
11:00-11:15 - Przerwa kawowa
Każdy kolejny blok będzie podzielony na część teoretyczną i praktyczną w proporcjach 30%-70% lub 50%-50%, w zależności od stopnia skomplikowania tematu i poziomu grupy. W części praktycznej będą przedstawione techniki pozycyjnego rozluźniania, mięśniowo-powięziowego rozluźniania, techniki mięśniowe, sztywny taping wybranych okolic, odpowiedni dobór i planowanie ćwiczeń wzmacniających.
11:15-12:45 - Stopa, staw skokowy i podudzie - najczęstsze urazy i mechanizmy do nich prowadzące, pułapki diagnostyczne/jak wykluczyć skomplikowane uszkodzenia, postępowanie krok po kroku w fazie ostrej, techniki stosowane w fazie ostrej i planowanie rehabilitacji.
12:45-13:00 - Dyskusja
13:00-14:00 - Przerwa obiadowa.
14:00-16:30 - Staw kolanowy

 • ACL – mechanizmy uszkodzenia, sens, sposoby rekonstrukcji i planowania rehabilitacji w świetle najnowszych badan. Uszkodzenia ACL u dzieci i osób dorastających.
 • Uszkodzenia łąkotek i sens ich operacyjnego zaopatrzenia.
 • Uszkodzenia MCL i LCL. Cele do osiągnięcia w fazie ostrej.
 • Uszkodzenia graftu – co mogło być przyczyną, kiedy operować drugi raz?
 • Techniki w fazie ostrej po zerwaniu ACL, uszkodzeniu innych więzadeł i łakotek jak i po rekonstrukcji.
16:30-16:45 - Przerwa kawowa
16:45-18:00 - Staw biodrowy
 • „Pachwina piłkarza” i różnicowanie z przepuklinami – mechanizmy prowadzące do przeciążeń.
 • Uszkodzenia m. uda. – trudne przypadki i sposoby pracy z nimi
 • FAI – co realnie możemy z nim zrobić? Kiedy odsyłać pacjentów na diagnostykę obrazową?
18:00 - Podsumowanie i zakończenie dnia

Dzień II (niedziela)

 

8:00-8:15 - Pytania odnośnie dnia poprzedniego
8:15-9:00 - Uszkodzenia ręki i stawów nadgarstka - najczęstsze mechanizmy, trudności diagnostyczne, techniki i planowanie terapii w fazie ostrej
9:00-10:30 - Przedramię i staw łokciowy - wyzwanie w fazie ostrej. Różnice między stanami pourazowymi, a przeciążeniowymi. Techniki stosowane do jak najszybszej odbudowy zakresu ruchu i jego utrzymania. Odpowiednie planowanie treningu wzmacniającego.
10:30-10:45 - Przerwa kawowa
10:45-12:15 - Staw ramienny i obręcz barkowa - mechanizmy urazu. Diagnostyka uszkodzeń od najprostszych do złożonych. Techniki skutecznie poprawiające zakres ruchu. Priorytety w usprawnianiu, kiedy zabiegi operacyjne mają sens. Planowanie ćwiczeń wzmacniających.
12:15-13:00 - Przerwa obiadowa
13:00-14:30 - Samodzielna praca zawodnika w fazie ostrej - optymalne dobranie ćwiczeń do uszkodzonej tkanki, samokontrola pacjenta, progresja ćwiczeń. Kiedy ustalać wizyty kontrolne i jakiego progresu oczekiwać?
14:30-15:15 - Nowoczesna fizykoterapia - realne możliwości przyspieszenia powrotu do aktywności (blok teoretyczny)
15:15-15:30 - Podsumowanie, rozdanie certyfikatów

Poznaj opinie wystawione przez innych Kursantów

Kinga - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Kinga
Magister fizjoterapii
Szkolenie jak zawsze organizacyjnie na najwyższym poziomie, merytorycznie również bardzo dobrze. Michał Chmiel potrafi poukładać w głowie :)
Wiktor - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Wiktor
Student fizjoterapii
Świetne szkolenie z Michałem Chmielem. Odpowiedni program szkolenia i przekazanie wszystkich treści w przystępny i jasny sposób. Polecam kursy w Med Coach
Krzysiu - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Krzysiu
Fizjoterapeuta
Super! Polecam szkolenie. Ogrom wiedzy na temat pracy ze sportowcami i dużo praktycznych wskazówek przekazanych przez Michała Chmiela
Ada - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Ada
Student fizjoterapii
Dziękuję za świetny kurs. Nauczyłam się postępowania terapeutycznego ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi w fazie ostrej. Polecam także kontakt z wszystkimi osobami z firmy, bardzo pomocne osoby :)
Kasia - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Kasia
Fizjoterapeuta
Pełen profesjonalizm. Diagnostyka, terapia, czyli to co najważniejsze. Polecam nie tylko osobom pracującym ze sportowcami
Joanna - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Joanna
Fizjoterapeutka
Kurs daje odpowiednie podstawy do pracy ze sportowcami i pacjentami po urazach ortopedycznych. Kadra bardzo pomocna i uprzejma, polecam szkolenia z całego serca :)
Więcej informacji o kursie

FAQ - często zadawane pytania

Jak mogę zgłosić się na szkolenie?

Aby zgłosić się na szkolenie wystarczy wypełnić powyższy formularz zgłoszeniowy. Jeżeli posiadasz już konto w Strefie Kursanta wystarczy, że zalogujesz się swoimi danymi i potwierdzisz zgłoszenie. Jeśli to Twój pierwszy kurs w Med Coach, wypełnij wszystkie wymagane dane z formularza i kliknij Zapisz się na kurs.

Czy muszę podawać wszystkie wymaganych dane?

Z uwagi na fakt, że jesteśmy niepubliczną placówką oświatową, każda Osoba, która ukończyła kurs w Med Coach otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 5 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

 

Wszystkie dane z formularza zgłoszeniowego są potrzebne do prawidłowego wypełnienia powyższego zaświadczenia. W przypadku braku jakichkolwiek danych, dokument ten jest niekompletny i nie może zostać wydany.

 

Jednocześnie informujemy, że wszelkie przetwarzane dane są należycie przechowywane, zgodnie z wymaganiami RODO z dnia 25 maja 2018 r. (więcej w zakładce Polityka prywatności).

Czy istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenia Med Coach?

W Med Coach istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na kursy ze środków Bazy Usług Rozwojowych (BUR) oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Sprawdź, z którego dofinansowania możesz skorzystać Ty lub Twoi Pracownicy. Aby zasięgnąć informacji o dofinansowaniach zachęcamy do kontaktu z Wiolą - naszą koordynatorką ds. dofinansowań

 

- telefonicznie - +48 537 453 003
- mailowo - dofinansowania@med-coach.pl

 

Szczegóły dostępne są także na stronie: https://med-coach.pl/dofinansowania.

Czy muszę od razu zapłacić za całe szkolenie?

Nie. Celem potwierdzenia udziału w szkoleniu należy wpłacić zaliczkę do 7 dni od dnia zgłoszenia. Kwota zaliczki w zależności od szkolenia wynosi od 300 do 500 zł.

Czy można zrezygnować z udziału w szkoleniu? Czy wpłacone środki podlegają zwrotowi?

Tak – istnieje możliwość rezygnacji z udziału w wybranym szkoleniu bez podawania przyczyny. Zgodnie z Regulaminem Med Coach:

 • w przypadku rezygnacji w okresie do 6 tygodni przed rozpoczęciem szkolenia zwrotowi podlega 100% wpłaconej kwoty
 • w przypadku rezygnacji w okresie krótszym niż 6 tygodni do rozpoczęcia szkolenia wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Istnieje jednak możliwość przeniesienia środków na poczet kolejnej edycji szkolenia lub innego wybranego szkolenia z oferty Med Coach.

 

W każdym z powyższych przypadków istnieje możliwość wskazania Osoby zastępczej bez utraty wpłaconych środków.

Jak mogę sprawdzić dostępność wolnych miejsc na szkoleniu?

Informacja o wolnych miejscach znajduje się pod zdjęciem głównym szkolenia na górze strony.

Czy istnieje możliwość nagrywania na szkoleniach?

Zdecydowana większość szkoleń z oferty Med Coach może być nagrywana, a materiały wykorzystywane w zakresie własnego użytku osobistego. Ostateczna decyzja w tym zakresie należy jednak do Instruktora, który po ustaleniu zasad współpracy z grupą, ogłasza ją na początku szkolenia.

 

Jeżeli potrzebujesz znać odpowiedź na to pytanie jeszcze przed szkoleniem, skontaktuj się z nami, a my ustalimy warunki z Instruktorem i poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie.

Gdzie mogę znaleźć szczegółowe informacje dotyczące szkolenia?

Szczegółowe informacje organizacyjne zostają wysłane drogą elektroniczną na e-maila minimum 4 tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia. Najważniejsze z nich znajdziesz również w Strefie Kursanta w zakładce „Aktualne szkolenia.”

Med Coach – szkolenia dla wymagających, to projekt, który powstał dzięki pasji założycieli i pomysłodawców. Młodzi fizjoterapeuci poszukujący nowych kanałów nauki umiejętności praktycznych, zarażeni chęcią nieustannego kształcenia i uzupełniania warsztatu terapeutycznego, postanowili stworzyć miejsce ustawicznego doskonalenia. Firma, mając na uwadze charakterystykę zawodu fizjoterapeuty, dąży do zapewnienia najnowszej wiedzy, uwzględniając przy tym pojawiając się trendy w fizjoterapii oraz systematycznie ukazujące się badania naukowe, zmieniające aktualne podejście do codziennej terapii pacjentów. Warto być zatem na bieżąco z aktualnymi doniesieniami z zakresu fizjoterapii i osteopatii!

 

Na początku drogi pomysłodawcy określi misję swojej działalności. Postanowili skupić się na kompleksowej organizacji kursów fizjoterapii, osteopatii, treningu medycznego w tym kursu fizjoterapii sportowej. Oferta szkoleń stanowi bogaty przekrój najnowszych trendów szkoleniowych w fizjoterapii i osteopatii, dzięki czemu każdy zainteresowany podnoszeniem swoich kompetencji, znajdzie coś dla siebie uwzględniając preferencje specjalizacyjne.

 

W ofercie Med Coach znaleźć można między innymi szkolenie fizjoterapia sportowa. Kurs kierunkujący umiejętności Uczestników na urazy sportowca w fazie ostrej prowadzi specjalista w tej dziedzinie Michał Chmiel, którego szkolenia stacjonarne i webinary cieszą się dużą popularnością. Prowadzący kurs fizjoterapii sportowej ukończył studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku „Fizjoterapia" (w tym pół roku studiował na Uniwersytecie Karola w Pradze). Jest fizjoterapeutą, który od 2018 jest jedną z kilku osób w Polsce, mogącą tytułować się certyfikowanym specjalistą manipulacji powięzi. W przeszłości wieloletni fizjoterapeuta drużyny piłki nożnej Hutnik Nowa Huta. Aktualnie prowadzi własny gabinet oraz współpracuje z wieloma krakowskimi drużynami sportowymi. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji dotyczących medycyny sportowej i terapii manualnej.

 

Fizjoterapia w sporcie – kursy mają na celu zapoznanie Uczestników z wiedzą dotyczącą postępowania terapeutycznego ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi w fazie ostrej. Udział w dwudniowym szkoleniu stacjonarnym w Krakowie umożliwia Kursantom naukę bezpiecznych technik, które wykorzystają od razu po szkoleniu w swojej pracy. Poprawiają one warsztat terapeutyczny i zwiększają skuteczność pracy nie tylko ze sportowcami, ale także wieloma pacjentami ortopedycznymi po urazach czy operacjach.

 

Program kursu kompleksowej fizjoterapii sportowej obejmuje zagadnienia takie jak:

 • przyczyny powstawania kontuzji
 • fizjologia procesu gojenia, stan zapalny i jego konsekwencje
 • ramy czasowe gojenia w zależności od rodzaju uszkodzonej tkanki.

Uwzględnione są także tematy:

 • pierwsza pomoc na boisku/w miejscu gry
 • szybka diagnostyka sportowa
 • kiedy zachodzi konieczność zmiany zawodnika/zakończenia występu.

W części praktycznej przedstawione są techniki pozycyjnego rozluźniania, mięśniowo-powięziowego rozluźniania, techniki mięśniowe, sztywny taping wybranych okolic, odpowiedni dobór i planowanie ćwiczeń wzmacniających w obszarze wymienionych dalej struktur.

 • stopa, staw skokowy i podudzie - najczęstsze urazy i mechanizmy do nich prowadzące, pułapki diagnostyczne/jak wykluczyć skomplikowane uszkodzenia, postępowanie krok po kroku w fazie ostrej, techniki stosowane w fazie ostrej i planowanie rehabilitacji.
 • staw kolanowy: ACL – mechanizmy uszkodzenia, sens, sposoby rekonstrukcji i planowania rehabilitacji w świetle najnowszych badan, uszkodzenia ACL u dzieci i osób dorastających, uszkodzenia łąkotek i sens ich operacyjnego zaopatrzenia, uszkodzenia MCL i LCL. Cele do osiągnięcia w fazie ostrej, uszkodzenia graftu – co mogło być przyczyną, kiedy operować drugi raz oraz techniki w fazie ostrej po zerwaniu ACL, uszkodzeniu innych więzadeł i łakotek jak i po rekonstrukcji.
 • staw biodrowy i tematy: „pachwiny piłkarza” i różnicowanie z przepuklinami – mechanizmy prowadzące do przeciążeń, uszkodzenia m. uda. – trudne przypadki i sposoby pracy z nimi, FAI – co realnie możemy z nim zrobić oraz kiedy odsyłać pacjentów na diagnostykę obrazową.

W drugim dniu szkolenia omawiane są szczegóły związane z urazami kończyny górnej.

 • uszkodzenia ręki i stawów nadgarstka - najczęstsze mechanizmy, trudności diagnostyczne, techniki i planowanie terapii w fazie ostrej
 • przedramię i staw łokciowy - wyzwanie w fazie ostrej, różnice między stanami pourazowymi, a przeciążeniowymi, techniki stosowane do jak najszybszej odbudowy zakresu ruchu i jego utrzymania, odpowiednie planowanie treningu wzmacniającego.
 • Staw ramienny i obręcz barkowa - mechanizmy urazu, diagnostyka uszkodzeń od najprostszych do złożonych, techniki skutecznie poprawiające zakres ruchu priorytety w usprawnianiu, kiedy zabiegi operacyjne mają sens oraz planowanie ćwiczeń wzmacniających.

Część praktyczna obejmuje też naukę samodzielnej pracy zawodnika w fazie ostrej, takiej jak optymalne dobranie ćwiczeń do uszkodzonej tkanki, samokontrola pacjenta, progresja ćwiczeń, kiedy ustalać wizyty kontrolne i jakiego progresu oczekiwa. Omówiony jest również temat nowoczesnej fizykoterapii jako realnej możliwości przyspieszenia powrotu do aktywności.

 

Kurs fizjoterapia sportowca podzielony jest na bloki szkoleniowej. Każdy kolejny blok składa się z części teoretycznej i praktycznej w proporcjach 30%-70% lub 50%-50%, w zależności od stopnia skomplikowania tematu i poziomu grupy.

 

Fizjoterapia w sporcie – kursy prowadzone we współpracy z Michałem Chmielem umożliwiają spędzenie w Krakowie intensywnego weekendu edukacyjnego, który warto uzupełnić odpoczynkiem połączonym ze zwiedzaniem miasta. Kurs fizjoterapii sportowej w Krakowie zgromadził już wielu zadowolonych Absolwentów, którzy natchnieni pasją oraz nową wiedzą i technikami pracy ze sportowcami uskuteczniają nowo nabytą wiedzę w swoich miejscach pracy fizjoterapeutycznej.

 

Kurs fizjoterapia w sporcie to nie jedyny element edukacyjny w wachlarzu umiejętności i specjalności Michała Chmiela. Kilku edycji doczekały się szkolenia stacjonarne „Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej” oraz „Sztywny taping – praktyczne zastosowanie”. Prowadził również wiele autorskich szkoleń on-line, m. in. „ACL - mity dotyczące postępowania po urazie, kwalifikacji do zabiegu i rehabilitacji”, „Łąkotki - amortyzatory kolana”, „Konflikt panewkowo-udowy - analiza problemu”, „Stożek rotatorów - od diagnozy do optymalnej interwencji fizjoterapeutycznej”, „Sprawdzone protokoły postępowania po urazach kończyny dolnej” oraz „Sprawdzone protokoły postępowania po urazach kończyny górnej”, które można zakupić na stronie Med Coach w zakładce „Nagrania”.

 

Każdy Fizjoterapeuta poszukujący nowych szkoleń fizjoterapeutycznych i osteopatycznych znajdzie coś dla siebie w Med Coach i nie pożałuje! A z wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie kursu fizjoterapia sportowa będzie korzystał w całej swojej karierze pracy praktycznej z pacjentami!

Zapisz się na kurs

Sprawdź także

Strefa Kursanta

  Strefa Kursanta to miejsce stworzone z myślą o Tobie - Uczestniku szkoleń i warsztatów w Med Coach!

 

Wszystko w jednym miejscu: informacje organizacyjne, status płatności, faktury do pobrania, przypomnienie o szkoleniu, materiały po kursie.

 

Po założeniu konta w Strefie Kursanta zapiszesz się na szkolenie jednym kliknięciem, bez konieczności wielokrotnego podawania danych! 

Załóż konto!
Nasi Instruktorzy
Poznaj wszystkich Instruktorów
Zaufaj naszemu doświadczeniu!
0
WYMAGAJĄCYCH ABSOLWENTÓW
0
CENIONYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE INSTRUKTORÓW
0
zorganizowanych szkoleń
i webinarów
0
zrealizowanych godzin szkoleń
Zapisz się do newstlettera

Informujemy tylko o wielkich wydarzeniach i akcjach promocyjnych w Med Coach!

Dzielimy się dobrymi treściami naszych Instruktorów!

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Beata
fizjoterapeuta
Asia Tokarska - niezastąpiona! W prosty sposób przekazuje tajniki neurologii. Bardzo praktycznie spędzone dwa dni. Polecam!!!
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Beata
fizjoterapeuta
Polecam gorąco!!! Mega fajnie poprowadzone szkolenie. Najlepsza Prowadząca pod słońcem;)
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Dorota
fizjoterapeuta
Med Coach jak zawsze przygotowany na wysokim poziomie . Webinar świetnie przygotowany przez P.Borysa W. Duża dawka wiedzy,która pomoże mi w pracy z pacjentem. Czekam no ...
Masz pytania? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED COACH danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Dane Firmy
Adres korespondencyjny
Med Coach
ul. Błonie-Beszcz 2
31-573 Kraków
NIP: 6783164659
537 453 003 - Wioleta
koordynator ds. szkoleń i dofinansowań
788 112 262 - Dominika
koordynator ds. eventów
505 930 072 - Marcin
koordynator ds. współpracy
Certyfikacja

Zaufaj nam!
16072
wymagających Absolwentów
37
cenionych w Polsce i na Świecie instruktorów
790
zorganizowanych szkoleń i webinarów
13891
zrealizowanych godzin szkoleń
Obserwuj nas
Kontakt z nami
537 453 003 - Wioleta
koordynator ds. szkoleń i dofinansowań
788 112 262 - Dominika
koordynator ds. eventów
505 930 072 - Marcin
koordynator ds. współpracy
e-mail: info@med-coach.pl
Biuro Obsługi Kursantów
Kupuj w naszym sklepie!
Z myślą o naszych Kursantach i Absolwentach, od kilku lat prowadzimy sklep internetowy Med Store.
W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty w niskich cenach! Kliknij w baner i kupuj jeszcze taniej!

Kursy
stacjonarne

Webinary
on-line

Nagrania
z webinarów