Sprawdź nasze aktualne szkolenia stacjonarne!
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szkolenia on-line z naszymi Instruktorami!
Skorzystaj z możliwości wykupienia nagrań oraz materiałów z naszych szkoleń on-line!
Skorzystaj z kodu rabatowego: MEDCOACH7 na zakupy w naszym sklepie internetowym!
Napisz do nas - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Zapraszamy na szkolenie on-line z fizjoterapeutkami uro-proktologicznymi i studentkami osteopatii Olgą Krzyżanowską i Martą Jabłońską- Kowalską.
Dla kogo? Kurs on-line przeznaczony jest dla fizjoterapeutów oraz studentów fizjoterapii.
Godziny szkolenia: 20:00 (szkolenie potrwa około 1,5 godziny)
Cena zawiera udział w szkoleniu on-line, materiały przygotowane przez Instruktora oraz certyfikat ukończenia szkolenia on-line (przesłany drogą elektroniczną, po zakończeniu szkolenia). Uczestnicy szkolenia otrzymają dostęp do nagrania ze szkolenia na 5 dni.
O udziale w kursie (oprócz spełniania wymagań wstępnych) decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na liście Uczestników kursu, następuje zapis na listę rezerwową. Liczbę wolnych miejsc można sprawdzić w polu „Wolne miejsca”.
Szkolenie, dzięki przedstawieniu anatomii i relacji narządów miednicy mniejszej z innymi układami, pozwoli w sposób praktyczny zastosować profilaktykę i dopasować optymalną aktywność fizyczną dla Pacjenta.
Omówimy, jakie aktywności są zalecane dla Pacjentów z obniżeniem pęcherza, macicy czy odbytnicy, oraz jakie są możliwości terapii. Przybliżymy z jakimi problemami Pacjenci mogą trafić do naszych gabinetów – nietrzymanie moczu, gazy pochwowe, ból podczas współżycia czy problemy ze strony układu pokarmowego – to oczywiście część z nich.
Webinar pozwoli zrozumieć jak dysfunkcje narządowe wpływają na jakość życia oraz jak wdrążenie prawidłowych nawyków może znacząco ją poprawić.
Specyfika dysfunkcji dna miednicy polega na ścisłej współpracy i stosowaniu się do zaleceń fizjoterapeuty. Do poprawy funkcji potrzebny jest czas, z czym Pacjent powinien być zapoznany- ten czas jest inny dla każdego.
Celem webinaru jest zaznaczenie roli indywidualnego podejście do dysfunkcji Pacjenta oraz jak interdyscyplinarne ujęcie jego problemów pozwoli osiągnąć poprawę funkcji.
Szkolenie będzie mieć charakter teoretyczny.
Szkolenie będzie miało charakter wykładu Instruktora (z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej i tablicy interaktywnej) z możliwością zadawania pytań Instruktorowi w czasie trwania webinaru.
W dniu szkolenia zostanie wysłany Uczestnikom link i hasło dostępu do strony, na której odbędzie się szkolenie on-line. Będzie również możliwość otrzymania nagrania ze szkolenia on-line, które będzie dostępne przez 5 dni w Strefie Kursanta.
Aby w pełni skorzystać ze szkolenia on-line, rekomendujemy Uczestnikom zapewnienie sobie dostępu do szybkiego połączenia internetowego i używania słuchawek.
Strefa Kursanta to miejsce stworzone z myślą o Tobie - Uczestniku szkoleń i warsztatów w Med Coach!
Wszystko w jednym miejscu: informacje organizacyjne, status płatności, faktury do pobrania, przypomnienie o szkoleniu, materiały po kursie.
Po założeniu konta w Strefie Kursanta zapiszesz się na szkolenie jednym kliknięciem, bez konieczności wielokrotnego podawania danych!
Informujemy tylko o wielkich wydarzeniach i akcjach promocyjnych w Med Coach!
Dzielimy się dobrymi treściami naszych Instruktorów!