Szkolenia stacjonarne!

Sprawdź nasze aktualne szkolenia stacjonarne w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdańsku!

Nagrania ze szkoleń on-line!

Skorzystaj z możliwości wykupienia nagrań oraz materiałów z naszych szkoleń on-line!

Sklep dla Fizjoterapeutów!

Skorzystaj z rabatu -5% z kodem: RABATMEDCOACH5 na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Masz pytania?

Napisz do nas - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kurs Rehabilitacja ortopedyczna po częstych zabiegach. Fizjoterapia ortopedyczna w praktyce.

Kurs Rehabilitacja po zabiegach ortopedycznych
Prowadzący
Mateusz Worobel
Prowadzący kurs: Mateusz Worobel
Rehabilitacja po zabiegach ortopedycznych
Najbliższy termin
13.01-15.01.2023
Miasto
Kraków
Cena
1600 zł
 

Na szkoleniu z fizjoterapeutą dr Mateuszem Worobelem otrzymasz wiedzę o najnowszych protokołach rehabilitacyjnych u pacjentów po zabiegach ortopedycznych!

praktyczna nauka technik pod okiem Instruktora
obszerny skrypt
certyfikat uczestnictwa
dostęp do materiałów i filmów ze szkolenia
Zapisz się na najbliższą edycję!

Każdy fizjoterapeuta ma na co dzień styczność z pacjentami z urazami ortopedycznymi i mierzy się z rehabilitacją po takich urazach. Rehabilitacja po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego czy operacyjne leczenie łąkotek są statystycznie najczęściej pojawiającymi się problemami w pracy klinicznej. Nie wystarczy jednak znajomość podstawowego protokołu, według którego prowadzimy pacjenta. Należy poznać dysfunkcje, zagłębić się w problemy pacjenta, leczyć go na wielu płaszczyznach i mieć świadomość, że w dużej mierze od nas zależy wtedy jego zdrowie. To duża doza zaufania, dlatego warto poznać problem od podszewki!


Zapraszamy na 3-dniowy kurs rehabilitacji po zabiegach ortopedycznych w Med Coach, który poprowadzi fizjoterapeuta ortopedyczny - mgr Mateusz Worobel! Na szkoleniu poznasz wszystkie tajniki związane z rehabilitacją ortopedyczną. Dowiesz się również jak rodzaj zabiegu wpływa na protokół rehabilitacyjny, zobaczysz jak czytać i interpretować protokoły, aby były indywidualnie dobrane oraz nauczysz się tworzyć własne protokoły rehabilitacyjne!


Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na pytania co jest przyczyną danego urazu, jak zabieg wpływa na rehabilitację oraz na co i kiedy możemy sobie pozwolić w pracy z pacjentem – jesteś w odpowiednim miejscu! Zapisz się na szkolenie w Med Coach i zrób kolejny krok do bycia specjalistą w zakresie rehabilitacji ortopedycznej!

Zapisz się na kurs
Nie możesz uczestniczyć w najbliższej edycji szkolenia? Zapisz się na inny termin kursu!
Poznaj program kursu

Dzień I 


 • Złamanie trójkostkowe 
 • Postępowanie po operacyjnym leczeniu ścięgna Achillesa
 • Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego i tylnego
 • Leczenie operacyjne łąkotek stawu kolanowego 
 • Rekonstrukcja obrąbka stawu biodrowego
 • Postępowanie po artroskopowym leczeniu FAI (konfliktu panewkowo-udowego)
 • Postępowanie przy enedoprotezoplastyce stawu biodrowego

Dzień II 


 • Rehabilitacja po mikrodisectomii
 • Termolezja
 • Operacyjna stabilizacja kręgosłupa
 • Laminektomia
 • Wertebroplastyka
 • Stabilizacja tułowia w rehabilitacji po zabiegach ortopedycznych w obrębie kręgosłupa

Dzień III  


 • Rehabilitacja po rekonstrukcji stożka rotatorów
 • Operacyjne leczenie obrąbka stawowego
 • Postępowanie przy protezoplastyce połowicznej i całkowitej w obrębie stawu ramiennego
 • Laterjet
 • Remplissage
 • Proteza w obrębie stawu łokciowego
 • Rehabilitacja po odbarczaniu zespołu cieśni nadgarstka

 

Każdy dzień szkolenia składać się będzie z części teoretycznej i praktycznej, w trakcie której prowadzący, zaprezentuje ćwiczenia do zastosowania w przypadku poszczególnych dysfunkcji.

Opinie Absolwentów o tym szkoleniu

Grażyna - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Grażyna
Fizjoterapeutka
Polecam wszystkim szkolenie z Mateuszem Worobelem. Zagadnienia zostały przedstawione konkretnie i na temat. Organizacyjnie nie ma się do czego przyczepić.
Sylwia - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Sylwia
fizjoterapeuta
Polecam!
Andrzej - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Andrzej
Trener personalny
Ogromna ilość wiedzy przekazana w bardzo ciekawy sposób. Polecam!
Tomek - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Tomek
Fizjoterapeuta
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane. Prowadzący kompetentny w temacie.
Paweł - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Paweł
Fizjoterapeuta
Ogromna dawka wiedzy, przekazanej jasno i przejrzyście. Prowadzący bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Widać wieloletnie doświadczenie w pracy z Pacjentami.
Przemysław - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Przemysław
Fizjoterapeuta
Szkolenie przebiegło bardzo sprawnie i organizacyjnie bez zarzutu. Instruktor z bardzo dużą wiedzą, postawiony w ogniu pytań zachował zimną krew i rozwiał wszelkie wątpliwości uczestników.
Kasia - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Kasia
Fizjoterapeutka
Znakomite szkolenie obejmujące rehabilitację po zabiegach ortopedycznych kończyny dolnej. Kondensacja wiedzy na najwyższym poziomie, polecam!
Marta - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Marta
Fizjoterapeutka
Prowadzący Mateusz zrobił świetna robotę. Wszystko było przedstawione bardzo sprawnie i merytorycznie. Jestem bardzo zadowolona i przygotowana do prowadzenia pacjenta z urazami ortopedycznymi. Polecam!!!
Alicja - opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Alicja
Fizjoterapeuta
Z ręką na sercu mogę polecić szkolenie z Mateuszem. Przekazywana wiedza jest "świeżynką" w fizjoterapii ortopedycznej, a Mateusz jest świetnym nauczycielem. Część teoretyczna, jak i praktyczna na równie wysokim poziomie. Polecam!
Więcej informacji o kursie

Odpowiedzi na częste pytania Kursantów

Jak mogę zgłosić się na szkolenie?

Aby zgłosić się na szkolenie wystarczy wypełnić powyższy formularz zgłoszeniowy. Jeżeli posiadasz już konto w Strefie Kursanta wystarczy, że zalogujesz się swoimi danymi i potwierdzisz zgłoszenie. Jeśli to Twój pierwszy kurs w Med Coach, wypełnij wszystkie wymagane dane z formularza i kliknij Zapisz się na kurs.

Czy muszę podawać wszystkie wymagane dane?

Z uwagi na fakt, że jesteśmy niepubliczną placówką oświatową, każda Osoba, która ukończyła kurs w Med Coach otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 5 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

 

Wszystkie dane z formularza zgłoszeniowego są potrzebne do prawidłowego wypełnienia powyższego zaświadczenia. W przypadku braku jakichkolwiek danych, dokument ten jest niekompletny i nie może zostać wydany.

 

Jednocześnie informujemy, że wszelkie przetwarzane dane są należycie przechowywane, zgodnie z wymaganiami RODO z dnia 25 maja 2018 r. (więcej w zakładce Polityka prywatności).

Czy istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenia Med Coach?

W Med Coach istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na kursy ze środków Bazy Usług Rozwojowych (BUR) oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Sprawdź, z którego dofinansowania możesz skorzystać Ty lub Twoi Pracownicy. Aby zasięgnąć informacji o dofinansowaniach zachęcamy do kontaktu z Pauliną - naszą koordynatorką ds. dofinansowań

 

- telefonicznie - +48 694 608 689
- mailowo - dofinansowania@med-coach.pl

 

Szczegóły dostępne są także na stronie: https://med-coach.pl/dofinansowania.

Gdzie mogę znaleźć szczegółowe informacje dotyczące szkolenia?

Szczegółowe informacje organizacyjne zostają wysłane drogą elektroniczną na e-mail po zaksięgowaniu wpłaty, a w przypadku dofinansowania z KFS lub BUR - po otrzymaniu potwierdzenia otrzymania dofinansowania z KFS lub zapisu w BUR. Najważniejsze kwestie organizacyjne znajdziesz również w Strefie Kursanta w zakładce „Aktualne szkolenia".

Czy muszę od razu zapłacić za całe szkolenie?

Nie. Celem potwierdzenia udziału w szkoleniu należy wpłacić zaliczkę do 7 dni od dnia zgłoszenia. Kwota zaliczki w zależności od szkolenia wynosi od 300 do 500 zł.

Czy można zrezygnować z udziału w szkoleniu? Czy wpłacone środki podlegają zwrotowi?

Tak – istnieje możliwość rezygnacji z udziału w wybranym szkoleniu bez podawania przyczyny. Zgodnie z Regulaminem Med Coach:

 • w przypadku rezygnacji w okresie do 6 tygodni przed rozpoczęciem szkolenia zwrotowi podlega 100% wpłaconej kwoty
 • w przypadku rezygnacji w okresie krótszym niż 6 tygodni do rozpoczęcia szkolenia wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Istnieje jednak możliwość przeniesienia środków na poczet kolejnej edycji szkolenia lub innego wybranego szkolenia z oferty Med Coach.

 

W każdym z powyższych przypadków istnieje możliwość wskazania Osoby zastępczej bez utraty wpłaconych środków.

Czy istnieje możliwość nagrywania na szkoleniach?

Zdecydowana większość szkoleń z oferty Med Coach może być nagrywana, a materiały wykorzystywane w zakresie własnego użytku osobistego. Ostateczna decyzja w tym zakresie należy jednak do Instruktora, który po ustaleniu zasad współpracy z grupą, ogłasza ją na początku szkolenia.

 

Jeżeli potrzebujesz znać odpowiedź na to pytanie jeszcze przed szkoleniem, skontaktuj się z nami, a my ustalimy warunki z Instruktorem i poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie.

Firma Med Coach – szkolenia dla wymagających została stworzona dzięki pasji młodych fizjoterapeutów, którzy chcąc poszerzać swoją wiedzę i warsztat terapeutyczny postanowili zapraszać Instruktorów z całej Polski oraz międzynarodowych specjalistów w dziedzinie fizjoterapii i osteopatii. Chcąc nieustannie doskonalić nieustannie swoje umiejętności, co nakłada na fizjoterapeutów obowiązujące prawo, postanowili utworzyć firmę szkoleniową dla fizjoterapeutów, osteopatów i trenerów medycznych, która zajmie się kompleksową organizacją tego typu wydarzeń. Stale zmieniający się poziom wiedzy oraz stan nauki sprawia, iż Instruktorzy są zapraszani do współpracy z najwyższą starannością. Misją projektu Med Coach pozostało zapewnianie kolegom z branży aktualnej wiedzy i najświeższych doniesień naukowych z pomocą całej kadry Instruktorskiej.

 


W ofercie szkoleniowej Med Coach znajduje się wiele kursów fizjoterapii, osteopatii i treningu medycznegow różnych miastach Polski. W liście szkoleń znaleźć można bogaty przekrój najnowszych trendów szkoleniowych w fizjoterapii i osteopatii, dzięki czemu każdy zainteresowany podnoszeniem swoich kompetencji, znajdzie coś dla siebie uwzględniając preferencje specjalizacyjne.

 


Rehabilitacja ortopedyczna oraz fizjoterapia sportowa stanowią spory dział wydarzeń organizowanych przez firmę Med Coach. Jednym z mocno doświadczonych terapeutycznie instruktorów jest mgr Mateusz Worobel. Instruktor jest absolwentem Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Praktykę zaczął zdobywać w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz w Centrum Rehabilitacji Ruchowej pod okiem dr Biernata. Przez 4 lata pracował w Centrum Rehabilitacji i Wsparcia na Dajtkach, w Olsztynie. Obecnie jest również fizjoterapeutą szczypiornistów Warmii Traveland Olsztyn. W pracy zawodowej interesuje się przede wszystkim rehabilitacją stawu kolanowego i barkowego, kręgosłupa oraz urazami sportowymi. Ponadto jest zatrudniony jako pracownik naukowy w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, gdzie wykłada biomechanikę, terapię manualną i masaż. Prywatnie od najmłodszych lat związany ze sportem - m.in. były zawodnik klubu koszykówki UKS Trójeczka Olsztyn. Amator turystyki wysokogórskiej i triathlonu. W Med Coach jest autorem szkolenia „Rehabilitacja po zabiegach ortopedycznych”.

 

Na szkoleniu otrzymasz wiedzę o najnowszych protokołach rehabilitacyjnych u pacjentów po zabiegach ortopedycznych. Każdy fizjoterapeuta ma na co dzień styczność z urazami ortopedycznymi i rehabilitacjąpo takich urazach. Rehabilitacja po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego czy operacyjne leczenie łąkotek są statystycznie najczęściej pojawiającymi się problemami w pracy klinicznej. Nie wystarczy jednak znajomość podstawowego protokołu, według którego poprowadzimy pacjenta. Należy poznać dysfunkcje, zagłębić się w problemy pacjenta, leczyć go na wielu płaszczyznach i mieć świadomość, że w dużej mierze od nas zależy wtedy jego zdrowie. To duża doza zaufania, dlatego warto poznać problem od podszewki. W trakcie 3 dni ortopedycznego szkolenia w Krakowie dowiesz się jak rodzaj zabiegu wpływa na protokół rehabilitacyjny, zobaczysz jak czytać i interpretować protokoły, aby były indywidualnie dobrane, nauczysz się tworzyć protokoły rehabilitacyjne oraz poznasz ćwiczenia dopasowane do danych dysfunkcji.

 

W programie ortopedycznego kursu w Med Coach każdy dzień szkoleniowy składać się będzie z części teoretycznej i praktycznej, w trakcie której prowadzący, zaprezentuje ćwiczenia do zastosowania w przypadku poszczególnych dysfunkcji. W pierwszym dniu poruszymy zagadnienia: złamanie trójkostkowe, postępowanie po operacyjnym leczeniu ścięgna Achillesa, rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego i tylnego, leczenie operacyjne łąkotek stawu kolanowego, rekonstrukcja obrąbka stawu biodrowego, postępowanie po artroskopowym leczeniu FAI (konfliktu panewkowo-udowego), postępowanie przy enedoprotezoplastyce stawu biodrowego. W drugim dniu pochylimy się nad szczegółami terapeutycznymi dotyczącymi: rehabilitacji po mikrodisectomii, termolezji, operacyjnej stabilizacji kręgosłupa, laminektomii, wertebroplastyki, stabilizacji tułowia w rehabilitacji po zabiegach ortopedycznych w obrębie kręgosłupa. Trzeci dzień obfituje w poniższe zagadnienia: rehabilitacja po rekonstrukcji stożka rotatorów, operacyjne leczenie obrąbka stawowego, postępowanie przy protezoplastyce połowicznej i całkowitej w obrębie stawu ramiennego, Laterjet, Remplissage, proteza w obrębie stawu łokciowego, rehabilitacja po odbarczaniu zespołu cieśni nadgarstka.

 

Absolwenci szkoleń stacjonarnych z Mateuszem z całą stanowczością polecają jego szkolenia. Można usłyszeć same pozytywne opinie. Przemysław zaopiniował jednoznacznie: „Szkolenie przebiegło bardzo sprawnie i organizacyjnie bez zarzutu. Instruktor z bardzo dużą wiedzą, postawiony w ogniu pytań zachował zimną krew i rozwiał wszelkie wątpliwości uczestników.” Marta przekazała swoją opinię, cytując „Prowadzący Mateusz zrobił świetna robotę. Wszystko było przedstawione bardzo sprawnie i merytorycznie. Jestem bardzo zadowolona i przygotowana do prowadzenia pacjenta z urazami ortopedycznymi. Polecam!!!”. Paweł także postanowił opowiedzieć o szkoleniu z Mateuszem Worobelem: „Ogromna dawka wiedzy, przekazanej jasno i przejrzyście. Prowadzący bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Widać wieloletnie doświadczenie w pracy z Pacjentami.” Inną opinią, postanowiła podzielić się także Grażyna. O tym co pisze: „Polecam wszystkim szkolenie z Mateuszem Worobelem. Zagadnienia zostały przedstawione konkretnie i na temat. Organizacyjnie nie ma się do czego przyczepić.”, natomiast Kasia wspomina w samych superlatywach: „Znakomite szkolenie obejmujące rehabilitację po zabiegach ortopedycznych kończyny dolnej. Kondensacja wiedzy na najwyższym poziomie, polecam!”.

 

Kurs rehabilitacji ortopedycznej to nie jedyny element edukacyjny w wachlarzu specjalistycznych wydarzeń  edukacyjnych zainicjowanych przez Mateusza Worobela. Prowadził wiele autorskich szkoleń on-line, m. in. „Ile rwy jest w rwie – wszystko o ostrych objawach kręgosłupowych”, „Microdicektomia – mały zabieg, duże wyzwanie dla terapeuty i pacjenta”, „Rehabilitacja po wybranych zabiegach kończyny dolnej”, „Rehabilitacja po wybranych zabiegach kończyny górnej”, „Rehabilitacja po wybranych zabiegach kręgosłupa”, „Skręcenie stawu skokowego – postępowanie od urazu do powrotu do aktywności”, „Stabilny tułów – aktualne spojrzenie terapeutyczne”, „Więzadło krzyżowe przednie bez tajemnic. ACL w ujęciu praktycznym”, jak również „Zerwanie ścięgna Achillesa – postępowanie od urazu do powrotu do aktywności”.

 

Każdy fizjoterapeuta, trener personalny czy trener nauczania motorycznego poszukujący nowych szkoleń i technik do wykorzystania w codziennej pracy z pacjentami i klientami, znajdzie coś dla siebie w Med Coach i nie pożałuj, a z wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie szkolenia Rehabilitacja po zabiegach ortopedycznych z mgr Mateuszem Worobelem będzie korzystał w całej swojej karierze pracy praktycznej z pacjentami!

Zapisz się na kurs

Sprawdź także

Strefa Kursanta

  Strefa Kursanta to miejsce stworzone z myślą o Tobie - Uczestniku szkoleń i warsztatów w Med Coach!

 

Wszystko w jednym miejscu: informacje organizacyjne, status płatności, faktury do pobrania, przypomnienie o szkoleniu, materiały po kursie.

 

Po założeniu konta w Strefie Kursanta zapiszesz się na szkolenie jednym kliknięciem, bez konieczności wielokrotnego podawania danych! 

Załóż konto!
Nasi Instruktorzy
Poznaj wszystkich Instruktorów
Zaufaj naszemu doświadczeniu!
0
WYMAGAJĄCYCH ABSOLWENTÓW
0
CENIONYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE INSTRUKTORÓW
0
zorganizowanych szkoleń
i webinarów
0
zrealizowanych godzin szkoleń
Zapisz się do newstlettera

Informujemy tylko o wielkich wydarzeniach i akcjach promocyjnych w Med Coach!

Dzielimy się dobrymi treściami naszych Instruktorów!

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Svitlana
Student fizjoterapii
Jestem baaardzo zadowolona kursem "Wczesna rehabilitacja po udarze"! Na wysokim poziomie było wszystko - wiedza, organizacja, cudowna atmosfera! To były ważne puzzle w ...
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Alicja
Fizjoterapeuta
Z ręką na sercu mogę polecić szkolenie z Mateuszem. Przekazywana wiedza jest "świeżynką" w fizjoterapii ortopedycznej, a Mateusz jest świetnym nauczycielem. Część ...
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Agata
fizjoterapeuta
Super, pełen profesjonalizm prowadzącego oraz organizatorów. Polecam
Masz pytania? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED COACH danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Dane Firmy
Adres korespondencyjny
Med Coach
ul. Błonie-Beszcz 2
31-573 Kraków
788 112 262 - Dominika
manager Med Coach
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
505 930 072 - Marcin
założyciel Med Coach
info@med-coach.pl
Biuro Obsługi Kursantów
Certyfikacja

Zaufaj nam!
18460
wymagających Absolwentów
45
cenionych w Polsce i na Świecie instruktorów
955
zorganizowanych szkoleń i webinarów
23751
zrealizowanych godzin szkoleń
Obserwuj nas
Kontakt z nami
788 112 262 - Dominika
manager Med Coach
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
505 930 072 - Marcin
założyciel Med Coach
info@med-coach.pl
Biuro Obsługi Kursantów
Kupuj w naszym sklepie!
Z myślą o naszych Kursantach i Absolwentach, od kilku lat prowadzimy sklep internetowy Med Store.
W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty w niskich cenach! Kliknij w baner i kupuj jeszcze taniej!

Kursy
stacjonarne

Webinary
on-line

Nagrania
z webinarów