Szkolenia stacjonarne!

Sprawdź nasze aktualne szkolenia stacjonarne w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdańsku!

Nagrania ze szkoleń on-line!

Skorzystaj z możliwości wykupienia nagrań oraz materiałów z naszych szkoleń on-line!

Sklep dla Fizjoterapeutów!

Skorzystaj z rabatu -5% z kodem: MEDCOACH5 na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Masz pytania?

Napisz do nas - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dofinansowania na kursy w Med Coach

W Med Coach istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na kursy ze środków Bazy Usług Rozwojowych (BUR) oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Sprawdź, z którego dofinansowania możesz skorzystać Ty lub Twoi Pracownicy!


Kliknij w poniższą ikonę Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub Bazy Usług Rozwojowych, aby poznać szczegóły wybranej przez Ciebie formy dofinansowania na nasze szkolenia!


                                         


Aby ułatwić Ci możliwość skorzystania z dofinansowań na nasze szkolenia, bezpłatnie pomożemy Ci w przygotowaniu wniosków zarówno na potrzeby Krajowego Funduszu Szkoleniowego i Bazy Usług Rozwojowych.

 

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy przy składaniu wniosku, skontaktuj się z Nami mailowo: dofinansowania@med-coach.pl lub wypełnij poniższy formularz dofinansowań.

 

Koniecznie uzupełnij poprawnie wszystkie pola formularza oraz wybierz szkolenia, na które chcesz starać się o dofinansowanie.

 

Bezpośrednie informacji otrzymasz również kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu +48 694 806 689 z Pauliną, naszą koordynatorką ds. dofinansowań.


 


 

 

Terminy naborów wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego -> KLIKNIJ i SPRAWDŹ

Formularz dofinansowania
W przypadku zainteresowania otrzymaniem dofinansowania na kursy w Med Coach, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wraz z wyborem szkoleń!
Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy możliwości dofinansowania oraz pomożemy w dopełnieniu formalności!
Wybierz kursy, na które chcesz uzyskać dofinansowanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED COACH danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Jeśli masz dodatkowe pytania w kwestii dofinansowań, skontaktuj się z nami:
tel: 537 453 003 - Wioleta
e-mail: dofinansowania@med-coach.pl
Sprawdź kursy objęte dofinansowaniem
Jeśli masz dodatkowe pytania w kwestii dofinansowań, skontaktuj się z nami: dofinansowania@med-coach.pl

Dofinansowania na kursy fizjoterapeutyczne – skorzystaj z naszej oferty!

Firma szkoleniowa Med Coach – szkolenia dla wymagających specjalizuje się w kompleksowej organizacji kursów fizjoterapii, osteopatii i treningu medycznego. Zajmuje się również pomocą w zakresie pozyskiwania dofinansowania na kursy fizjoterapeutyczne. Profesja fizjoterapeuty jako zawodu medycznego wymaga nieustannego kształcenia się, doskonalenia swoich kompetencji zawodowych oraz zdobywania wiedzy i umiejętności praktycznych. Pojawiające się trendy w fizjoterapii oraz badania naukowe zmieniają aktualne podejście do codziennej terapii pacjentów. Warto być zatem na bieżąco z aktualnymi doniesieniami z zakresu fizjoterapii i osteopatii!

 

Od 2016-2018 roku szkolenia odbywały się jedynie w Krakowie. Wraz z upływem czasu poszerzyliśmy naszą działalność również o miasto stołeczne – Warszawę. Celem nadrzędnym organizacji szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji fizjoterapeutów, dzięki współpracy z Instruktorami z Polski i całego świata. Dbamy o to, by nasze kursy dla fizjoterapeutów były przeprowadzane na najwyższym poziomie organizacyjnym i merytorycznym.

 

Szkolenia dla fizjoterapeutów stanowią podstawę naszej działalności, cieszącej się uznaniem naszych Absolwentów. Nie chcąc zamykać się jednak na wąską grupę odbiorców finansujących szkolenia ze środków własnych, pomagamy w pozyskaniu dofinansowania na kursy fizjoterapeutycze z rożnych źródeł zewnętrznego finansowania. Od dwóch lat nasz koordynator – Paulina Porębska działa prężnie, by Kursanci mogli otrzymać dofinansowanie na kursy fizjoterapii z dwóch źródeł - BUR (Bazy Usług Rozwojowych) i KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Sprawdź, na które dofinansowane kursy fizjoterapii możesz otrzymać środki Ty lub Twoi Pracownicy!

 

O dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego może się ubiegać każdy pracodawca, który zatrudnia co najmniej jednego pracownika na umowę o pracę. Z dofinansowania może skorzystać zarówno pracownik, jak i pracodawca. Wniosek o dofinansowanie KFS fizjoterapia składa się w Urzędzie Pracy właściwym ze względu na siedzibę pracodawcy lub miejsca prowadzenia działalności, po wcześniejszym zorientowaniu się odnośnie terminów składania wniosków oraz dokumentów wymaganych przez dany Urząd. Poziom dofinansowania dla mikroprzedsiębiorstw wynosi 100% kosztów kształcenia, natomiast kursy fizjoterapia dofinansowania dla pozostałych firm wynoszą 80% kosztów kształcenia. Droga pozyskiwania dofinansowania z KFS na kursy fizjoterapia jest kilkuetapowa. Wybierz szkolenie stacjonarne z oferty Med Coach i zapisz się na to szkolenie przez formularz zgłoszeniowy. Następnie złóż wniosek o dofinansowanie szkolenia do właściwego dla prowadzonej fizjoterapeutycznej działalności gospodarczej Urzędu Pracy. Po uzyskaniu decyzji Urzędu Pracy potwierdź mailowo otrzymanie dofinansowania na kursy fizjoterapia lub jego brak maksymalnie do 21 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Ostatni krok jest najprostszy i jednocześnie najpiękniejszy! Przyjdź na szkolenie i korzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych Instruktorów!

 

Darmowe kursy dla fizjoterapeutów – dofinansowanie z Unii otrzymać możesz, dzięki programowi realizowanemu przez Bazę Usług Rozwojowych. Dofinansowanie BUR fizjoterapia przysługuje przedsiębiorcom z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (tj. zatrudniających do 250 pracowników). Upoważnieni, którzy mogą otrzymać fundusze unijne dla fizjoterapeutów to fizjoterapeuci samozatrudnieni na działalności gospodarczej, właściciele i Pracownicy mikro, małym i średnich przedsiębiorstw. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na kursy fizjoterapii dla Pracowników, zatrudnionych zarówno na umowę zlecenie jak i umowę o pracę (różne wymogi w zależności od województwa). Wartość dofinansowania zależna jest od województwa, w którym zarejestrowana jest działalność gospodarcza.

 

Wszystkie informacje oraz regulamin dofinansowań ze środków Bazy Usług Rozwojowych fizjoterapia w danym województwie można znaleźć na stronie Operatora, tj. instytucji przyznającej dofinansowanie. O dofinansowanie z UE na kursy dla fizjoterapeutów można się starać w województwie: dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, lubuskim, lubelskim, małopolskim, opolskim, podkarpackim, podlaskim, śląskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Województwo mazowieckie i pomorskie są wyłączone z możliwości starania się o dofinansowanie na kursy z BUR.


Etapy składania wniosku o dofinansowanie z unii na kursy dla fizjoterapeutów mogą się różnić w zależności od drogi składania wniosku na dofinansowanie kursów fizjoterapeutycznych. Można złożyć wniosek samodzielnie (szybsze, rekomendowane) lub w przypadku trudności ze złożeniem wniosku zgłosić się do naszego koordynatora, który wspomaga otrzymać fundusze unijne dla fizjoterapeutów. Na naszej stronie znajdziesz wiele praktycznych wskazówek jak otrzymać dofinansowanie na kursy fizjoterapia BUR, w zależności od drogi składania wniosku i operatora. W związku z dużym zainteresowaniem korzystaniem z dofinansowań z BUR na nasze szkolenia, nawiązaliśmy współpracę ze specjalistką w zakresie pozyskiwania dofinansowań z Bazy Usług Rozwojowych, która pomoże w dopełnieniu wszelkich formalności pozyskania dofinansowania na kursy fizjoterapii! Zweryfikuj na stronie Operatora z Twojego województwa czy aktualnie trwają nabory oraz czy spełniasz kryteria uzyskania dofinansowania z BUR! Jeśli tak, wypełnij formularz dofinansowań, podając potrzebne dane i wyślij go do nas, a my skontaktujemy się z Tobą!

 

Szkolenia dla fizjoterapeutów dofinansowane oraz szkolenia osteopatyczne, które organizujemy odbywają się na przestronnej sali, dostosowanej do potrzeb fizjoterapeutów, zaopatrzonej w leżanki z regulowaną wysokością. Podczas szkoleń fizjoterapeutycznych, zarówno w Krakowie, jak i w Warszawie otaczamy Kursanta kompleksową opieką, od momentu zapisu do udziału w naszych kursach, a także po ich zakończeniu. Staramy się, by elementy kluczowe, odpowiadające dobremu samopoczuciu Kursanta, były przeprowadzone na najwyższym poziomie! Od zapewnienia aktualnej i najnowszej wiedzy wykładanej przez kadrę Instruktorów Med Coach, przez starannie opracowane materiały dydaktyczne wpisane w profesjonalne kursy z fizjoterapii i osteopatii, po zapewnienie cateringu dostosowanego do potrzeb wszystkich Uczestników, zarówno tych przestrzegających restrykcyjnie diety, jak i tych, którzy od czasu do czasu pozwalają sobie na odrobinę pobłażliwości w codziennej diecie!

 

Nasza oferta szkoleń dla fizjoterapeutów jest szeroko skrojona w zależności od wymagań, potrzeb i specjalizacji naszych Kursantów. Znaleźć w niej można dofinansowanie na szkolenia dla fizjoterapeutów z różnych źródeł: specjalistyczne kursy fizjoterapii neurologicznej i kursy rehabilitacji po udarze, kursy treningu medycznego i terapii manualnej w koncepcji osteopatycznej, kursy igłoterapii suchej, szkolenia fizjoterapii ortopedycznej i kursy fizjoterapii sportowej, kursy manipulacji kręgosłupa i stawów obwodowych, tj. HVLA - Manipulacje Krótkodźwigniowe, kursy kinesiotapingu i terapii narzędziowej IASTM, w tym szkolenia flossingu, kursy osteopatyczne zajmujące się zagadnieniami bólów głowy i dysfunkcjami stawów skroniowo-żuchwowych, kursy integracji osteopatycznej, jak również szkolenia fizjoterapii uroginekologicznej oraz szkolenia pediatrii dla fizjoterapeutów. Wyżej wymienione pozycje wiążą się z możliwością ubiegania się o dofinansowanie na kursy fizjoterapii.

 

Udział w organizowanych przez nas kursach dla fizjoterapeutów angażuje Uczestników w merytoryczne dyskusje, daje perspektywę poznawania innych specjalistów z branży, dzielenia się doświadczeniami klinicznymi oraz budowanie wspólnoty pomiędzy Terapeutami z całej Polski! Nie czekaj - dołącz do grona wymagających Kursantów już teraz i sprawdź dokładnie czy jesteś uprawniony do ubiegania się o dofinansowanie kursów fizjoterapeutycznych.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!
0
WYMAGAJĄCYCH ABSOLWENTÓW
0
CENIONYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE INSTRUKTORÓW
0
zorganizowanych szkoleń
i webinarów
0
zrealizowanych godzin szkoleń
Zapisz się do newstlettera

Informujemy tylko o wielkich wydarzeniach i akcjach promocyjnych w Med Coach!

Dzielimy się dobrymi treściami naszych Instruktorów!

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Justyna
Fizjoterapeuta
Super kurs ze świetnym prowadzącym. Kurs dla fizjoterapeutów pracujących z pacjentami neurologicznymi. Kurs pokazuje, jak w mądry sposób wykorzystywać wzorce ruchowe. ...
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Sylwia
fizjoterapeuta
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Tomek
Fizjoterapeuta
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane. Prowadzący kompetentny w temacie.
Masz pytania? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED COACH danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Dane Firmy
Adres korespondencyjny
Med Coach
ul. Błonie-Beszcz 2
31-573 Kraków
NIP: 6783164659
537 453 003 - Wioleta
koordynator ds. szkoleń
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
788 112 262 - Dominika
koordynator ds. eventów
505 930 072 - Marcin
koordynator ds. współpracy
Zaufaj nam!
16775
wymagających Absolwentów
38
cenionych w Polsce i na Świecie instruktorów
812
zorganizowanych szkoleń i webinarów
14955
zrealizowanych godzin szkoleń
Obserwuj nas
Kontakt z nami
537 453 003 - Wioleta
koordynator ds. szkoleń
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
788 112 262 - Dominika
koordynator ds. eventów
505 930 072 - Marcin
koordynator ds. współpracy
e-mail: info@med-coach.pl
Biuro Obsługi Kursantów
Kupuj w naszym sklepie!
Z myślą o naszych Kursantach i Absolwentach, od kilku lat prowadzimy sklep internetowy Med Store.
W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty w niskich cenach! Kliknij w baner i kupuj jeszcze taniej!