Szkolenia stacjonarne!

Sprawdź nasze aktualne szkolenia stacjonarne w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdańsku!

Nagrania ze szkoleń on-line!

Skorzystaj z możliwości wykupienia nagrań oraz materiałów z naszych szkoleń on-line!

Sklep dla Fizjoterapeutów!

Skorzystaj z rabatu -5% z kodem: RABATMEDCOACH5 na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Masz pytania?

Napisz do nas - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Webinary na żywo

Miesiąc od:
Miesiąc do:
Instruktor:
Szukana fraza:
 
Instruktor
mgr Magdalena Klimaszewska
Cena
99 zł
Zapisz się

Sprawdź także

Szkolenia stacjonarne
Nagrania z webinarów

Kursy on-line dla fizjoterapeutów i webinary dla fizjoterapeutów

Projekt Med Coach - szkolenia dla wymagających to nie tylko szkolenia stacjonarne dla fizjoterapeutów. Na początku 2020 roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, zostaliśmy zmuszeni do zatrzymania naszej głównej działalności szkoleniowej, czyli kursów dla fizjoterapeutów na sali szkoleniowej. Bezpośredni kontakt Kursantów i Instruktorów podczas szkoleń jest bezcenny, jednak dynamicznie rozwijająca się sytuacja międzynarodowa zainspirowała nas do stworzenia szkoleń on-line dla fizjoterapeutów i webinarów dla fizjoterapeutów, którzy mimo zamknięcia wielu obszarów gospodarczych, w tym gabinetów fizjoterapeutycznych, czuli potrzebę nieustannego podnoszenia swoich kompetencji zawodowych. Kursy on-line dla fizjoterapeutów cieszyły się dużą popularnością, dzięki czemu najbardziej popularne webinary fizjoterapeutyczne doczekały się kilku odsłon i zostały kontynuowane również po zakończeniu izolacji społecznej.

 

Webinary dla fizjoterapeutów są odpowiedzią na potrzeby szczególnie zapracowanych Kursantów. Kursy on-line dla fizjoterapeutów stanowią idealną formę kształcenia ustawicznego, z możliwością uczestnictwa na żywo (w czasie rzeczywistym), ale także odtworzenia nagrania i materiałów ze szkoleń on-line dla fizjoterapeutów po ich zakończeniu. Uczestnictwo w webinarach dla fizjoterapeutów potwierdzamy zaświadczeniem, potwierdzającym wzięcie udział w konkretnym kursie on-line z zakresu fizjoterapii i osteopatii. Certyfikaty są dostępne do pobrania w Strefie Kursanta Med Coach, po ukończeniu konkretnego webinaru.

 

Kursy online dla fizjoterapeutów mają charakter teoretyczny lub teoretyczno-praktyczny. Kadra Instruktorów Med Coach korzysta z najnowszych doniesień dotyczących danego tematu. Tematykę webinarów fizjoterapii staramy się dopasować do potrzeb specjalizacyjnych naszych Kursantów.

 

Oferta szkoleń on-line dla fizjoterapeutów w Med Coach stanowi szeroki przekrój dla Kursantów poszukujących wiedzy w różnorodnych zagadnieniach tematycznych. Znaleźć w niej można:

  • kursy on-line dla fizjoterapeutów z zakresu neurologii i rehabilitacji neurologicznej, prowadzone przez Joannę Tokarską - Fizjopozytywną. Kompendium wiedzy neurologicznej stanowią następujące szkolenia online: „Spastyczność w uszkodzeniach ośrodkowego układu nerwowego”, „Chód w hemiplegii”, „Kończyna górna w hemiplegii”, „Demony neurologii” oraz „Przewlekły ból w praktyce fizjoterapeuty”
  • kursy on-line dla fizjoterapeutów i trenerów personalnych z zakresu treningu medycznego i rehabilitacji, prowadzone przez dr Ryszarda Biernata i mgr Mateusza Worobela. Do tej pory zrealizowaliśmy następujące szkolenia: „Najczęstsze naderwanie - grupa tylna mięśni uda”, „Najczęstsze problemy w obrębie biodra - jak sobie radzić?”, „Najczęstsze problemy w obrębie barku - jak sobie radzić?”, „Najczęstsze urazy przeciążeniowe - jak sobie radzić?”, „Triathlon bez urazów - czy to możliwe?”, „Analityczne podejście do biegu i jego techniki”, „Stabilny tułów - aktualne spojrzenie terapeutyczne”, „Skręcenie stawu skokowego - postępowanie od urazu do powrotu do aktywności”, „Zerwanie ścięgna Achillesa - postępowanie od urazu do powrotu do aktywności” oraz „Ile rwy jest w rwie - wszystko o ostrych objawach kręgosłupowych”
  • kursy online dla fizjoterapeutów i osteopatów omawiające możliwości terapeutycznego połączenia osteopatii i medycyny tybetańskiej, których największym guru jest dr n. med. Marian Majchrzycki D.O. Znany osteopata prowadzi w Med Coach webinary: „Wspomaganie trawienia - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Wspomaganie odporności - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Zastosowanie baniek w terapii”, „Stres, bezsenność, zmęczenie - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Punkty kluczowe w terapii manualnej. Biomechaniczne spojrzenie na kręgosłup i stawy obwodowe”, „Ból kręgosłupa - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Ból rzutowany - analiza problemu i możliwości terapeutyczne”
  • webinary dla fizjoterapeutów i osteopatów, prowadzone przez cenionego osteopatę i dydaktyka z ogromem wiedzy i świetnym poczuciem humoru -dr Michała Chwastowskiego D.O. Kilku edycji doczekały się kultowe kursy on-line: „Diagnostyka różnicowa bólów głowy”, „Nerwy czaszkowe - diagnostyka i leczenie”, „Fizjologia dysku - mechanizm dyskopatii i postępowanie terapeutyczne”,”Stymulacja procesów gojenia i regeneracji”, „Manualne wspomaganie funkcjonowania jelit”, „Manipulacje kręgosłupa - przereklamowana technika czy niezastąpione narzędzie?” oraz „Diagnostyka różnicowa zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych”
  • kursy on-line dla fizjoterapeutów uroginekologicznych i pediatrycznych, prowadzone w ujęciu osteopatycznym przez znakomitego osteopatę Marcina Szkolnickiego. Z pasją oddając się Kursantom Med Coach stworzył kilka wielomodułowych szkoleń on-line, m. in. „Ciążówkę” - demaskując tajemnice pracy z kobietą w ciąży w każdym trymestrze, „Podróż do wnętrza kobiety” oraz krótsze webinary dla fizjoterapeutów - „Brakujący czwarty trymestr - praca z kobietą w połogu i noworodkiem” i „Osteopatyczna terapia blizn”
  • ortopedyczne szkolenia on-line dla fizjoterapuetów, prowadzone przez mgr Michała Chmiela. Jest autorem fizjoterapeutycznych webinarów, tj. „ACL - mity dotyczące postępowania po urazie, kwalifikacji do zabiegu i rehabilitacji”, „Łąkotki - amortyzatory kolana”, „Konflikt panewkowo-udowy - analiza problemu”, „Stożek rotatorów - od diagnozy do optymalnej interwencji fizjoterapeutycznej” oraz „Sprawdzone protokoły postępowania po urazach kończyny dolnej i górnej”
  • unikalne kursy online dla fizjoterapeutów z fizjoterapii proktologicznej i uroginekologicznej z fizjoterapeutkami urologicznymi oraz studentkami osteopatii - Olgą Krzyżanowską i Martą Jabłońską- Kowalską, które od podszewki stworzyły kilka cieszących się dużym zainteresowaniem webinarów. Należą do nich m.in. „Możliwości fizjoterapeuty w terapii i profilaktyce pacjenta proktologicznego”, „Przepuklina i rozejście kresy białej - poważny problem uroginekologiczny”, „Częstomocz, pęcherz nadreaktywny, a może nietrzymanie moczu – diagnostyka różnicowa”, „Wpływ obniżenia narządów na czynności fizjologiczne miednicy mniejszej ”,jak również najnowszy webinar dla fizjoterapeutów „Vulvodynia okiem fizjoterapeuty”
  • kursy online z zakresu diagnostyki fizjoterapeutycznej, w formie pokazu praktycznego, prowadzone przez mgr Dariusza Ciborowskiego. Instruktor prezentuje testy kliniczne i ortopedyczne testy funkcjonalne, możliwe do zastosowania przy testowaniu i diagnostyce różnicowej różnych części ciała. Do tej pory odbyły się webinary dotyczące kończyny dolnej (w tym osobne szkolenie on-line dotyczące kolana), obręczy miedniczo-biodrowej oraz kończyny górnej.
  • szkolenia online dla fizjoterapeutów z pozostałymi Instruktorami Med Coach - w tym mgr spec. Borysem Witkiewiczem, który prowadził webinary dotyczące endoprotezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego, flossingu, oraz terapii narzędziowej IASTM i powięzi oraz mgr Natalią Jękot, która w ujęciu praktycznym spojrzała na zagadnienia ćwiczeń kobiet w ciąży, wykorzystania małego sprzętu w terapii z pacjentami i treningu kontroli mobilności w kręgosłupie lędźwiowym

Szeroko rozpropagowane są również darmowe kursy online dla fizjoterapeutów i zdalne kursy dla studentów fizjoterapii cyklicznie organizowane we współpracy z kadrą Instruktorów Med Coach. Zachęcają one do samokształcenia w większej skali i w każdych warunkach. W kursach online z certyfikatem dla fizjoterapeutów uczestniczyło już kilka tysięcy Wymagających Kursantów! Szansa wzięcia udziału w bezpłatnych webinarach dla fizjoterapeutów nie przeminęła wraz z zakończeniem lockdownu - trwa nadal! Dołącz i Ty!

111.75 zł
159.75 zł
Zakupy z 5% rabatem
kup produkt
699.75 zł
999.75 zł
Zakupy z 5% rabatem
kup produkt
Sprawdź wszystkie produkty
Strefa Kursanta

  Strefa Kursanta to miejsce stworzone z myślą o Tobie - Uczestniku szkoleń i warsztatów w Med Coach!

 

Wszystko w jednym miejscu: informacje organizacyjne, status płatności, faktury do pobrania, przypomnienie o szkoleniu, materiały po kursie.

 

Po założeniu konta w Strefie Kursanta zapiszesz się na szkolenie jednym kliknięciem, bez konieczności wielokrotnego podawania danych! 

Załóż konto!
Nasi Instruktorzy
Poznaj wszystkich Instruktorów
Zaufaj naszemu doświadczeniu!
0
WYMAGAJĄCYCH ABSOLWENTÓW
0
CENIONYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE INSTRUKTORÓW
0
zorganizowanych szkoleń
i webinarów
0
zrealizowanych godzin szkoleń
Zapisz się do newstlettera

Informujemy tylko o wielkich wydarzeniach i akcjach promocyjnych w Med Coach!

Dzielimy się dobrymi treściami naszych Instruktorów!

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Svitlana
Student fizjoterapii
Jestem baaardzo zadowolona kursem "Wczesna rehabilitacja po udarze"! Na wysokim poziomie było wszystko - wiedza, organizacja, cudowna atmosfera! To były ważne puzzle w ...
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Alicja
Fizjoterapeuta
Z ręką na sercu mogę polecić szkolenie z Mateuszem. Przekazywana wiedza jest "świeżynką" w fizjoterapii ortopedycznej, a Mateusz jest świetnym nauczycielem. Część ...
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Agata
fizjoterapeuta
Super, pełen profesjonalizm prowadzącego oraz organizatorów. Polecam
Masz pytania? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED COACH danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Dane Firmy
Adres korespondencyjny
Med Coach
ul. Błonie-Beszcz 2
31-573 Kraków
788 112 262 - Dominika
manager Med Coach
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
505 930 072 - Marcin
założyciel Med Coach
info@med-coach.pl
Biuro Obsługi Kursantów
Certyfikacja

Zaufaj nam!
18461
wymagających Absolwentów
46
cenionych w Polsce i na Świecie instruktorów
956
zorganizowanych szkoleń i webinarów
23823
zrealizowanych godzin szkoleń
Obserwuj nas
Kontakt z nami
788 112 262 - Dominika
manager Med Coach
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
505 930 072 - Marcin
założyciel Med Coach
info@med-coach.pl
Biuro Obsługi Kursantów
Kupuj w naszym sklepie!
Z myślą o naszych Kursantach i Absolwentach, od kilku lat prowadzimy sklep internetowy Med Store.
W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty w niskich cenach! Kliknij w baner i kupuj jeszcze taniej!
Voucher upominkowy

Kursy
stacjonarne

Webinary
on-line

Nagrania
z webinarów