Szkolenia stacjonarne!

Sprawdź nasze aktualne szkolenia stacjonarne!

Szkolenia on-line!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szkolenia on-line z naszymi Instruktorami! 

Nagrania ze szkoleń on-line!

Skorzystaj z możliwości wykupienia nagrań oraz materiałów z naszych szkoleń on-line!

Sklep dla Fizjoterapeutów!

Skorzystaj z kodu rabatowego: MEDCOACH7 na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Masz pytania?

Napisz do nas - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nagrania z webinarów

Nie miałeś możliwości uczestniczenia w szkoleniu on-line w zaplanowanym terminie?

Udostępniamy Ci możliwość wykupienia dostępu do nagrań ze szkoleń on-line z naszymi Instruktorami na 3 miesiące!


Instruktor:
Kategoria:
Szukana fraza:
Sortuj po:
 

Sprawdź także

Szkolenia stacjonarne
Szkolenia on-line

Filmy szkoleniowe dla fizjoterapeutów

Med Coach - szkolenia dla wymagających to projekt stworzony przez Fizjoterapeutów dla Fizjoterapeutów. W głównej ofercie firmy znaleźć można szeroki przekrój szkoleń stacjonarnych dla fizjoterapeutów i osteopatów. Jednak dynamicznie rozwijająca się sytuacja epidemiologiczna w Polsce na początku roku 2020 spowodowała, iż musieliśmy czasowo wstrzymać organizację stacjonarnych kursów dla fizjoterapeutów w Krakowie i Warszawie. Cenimy sobie bezpośredni kontakt Kursantów i Instruktorów na sali szkoleniowej, dlatego decyzja o odwołaniu naszych kursów fizjoterapii, była dla nas dużym wstrząsem. Zmobilizowało nas to do stworzenia szkoleń on-line dla fizjoterapeutów i webinarów dla fizjoterapeutów, którzy mimo zamknięcia wielu obszarów gospodarczych, w tym gabinetów fizjoterapeutycznych, czuli potrzebę nieustannego samokształcenia.

 

W trakcie wiosennego lockdownu w 2020 roku kursy online dla fizjoterapeutów cieszyły się dużą popularnością, a niektóre kultowe webinary fizjoterapeutyczne doczekały się wielu edycji. Zaangażowanie naszych Kursantów stworzyło przestrzeń do ich kontynuowania również po zakończeniu izolacji społecznej.

 

Kursy on-line dla fizjoterapeutów dostępne są zarówno w czasie rzeczywistym (na żywo), jak również jako materiały dostępne w bazie stworzonej z myślą o naszych absolwentach, tj. Strefie Kursanta. Ukończenie szkolenia w formie odtworzenie nagrania również poświadczamy certyfikatem, podobnie jak udział w kursach online dla fizjoterapeutów na żywo. Zaświadczenie w formie elektronicznej można samodzielnie pobrać i wydrukować. Nagrania z webinarów dla fizjoterapeutów są ciekawą formą kształcenia na odległość. Dostęp do nagrania z webinaru z Instruktorami Med Coach umożliwia odtwarzanie nagrania bez limitu przez 3 miesiące od momentu zakupu. Nagranie oraz wszystkie materiały udostępnione przez Instruktora dostępne są w Strefie Kursanta w zakładce „zakupione filmy”.

 

Perspektywa zaangażowania się w webinary dla fizjoterapeutów oraz darmowe kursy z zakresu fizjoterapii, osteopatii czy treningu medycznego nie zakończyła się wraz z odmrażaniem gospodarki. Dzięki regularnie odbywającym się kursom online zgromadziliśmy bazę ponad 80 nagrań z webinarów i szkoleń online dla fizjoterapeutów.

 

W naszej ofercie kursów on-line znajdziesz:

 

  • webinary dla fizjoterapeutów i osteopatów, stworzone przez cenionego osteopatę i dydaktyka z pasją i znakomitym poczuciem humoru - dr Michała Chwastowskiego D.O. Zaprezentował on już kilka odsłon kultowych kursów on-line dla fizjoterapeutów: „Diagnostyka różnicowa bólów głowy”, „Nerwy czaszkowe - diagnostyka i leczenie”, „Fizjologia dysku - mechanizm dyskopatii i postępowanie terapeutyczne”. Michał jest również Instruktorem stacjonarnych kursów osteopatycznych w Med Coach „Osteopatyczna diagnostyka i terapia bólów głowy”, „Diagnostyka i leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych” oraz kursu integracji osteopatycznej „Kompleksowa Integracja Strukturalna”, który współprowadzi z osteopatą mgr Piotrem Rakowieckim D.O.
  • kursy on-line dla fizjoterapeutów z zakresu neurologii i rehabilitacji neurologicznej, stworzone od podszewki i dopieszczone przez Joannę Tokarską - Fizjopozytywną. Pigułkę wiedzy neurologicznej znajdziesz w kilku szkoleniach online: „Spastyczność w uszkodzeniach ośrodkowego układu nerwowego”, „Chód w hemiplegii”, „Kończyna górna w hemiplegii”, „Demony neurologii” oraz „Przewlekły ból w praktyce fizjoterapeuty”. Rozwinięcia tematu szkoleń z rehabilitacji neurologicznej możesz szukać również na specjalistycznych kursach fizjoterapii neurologicznej i kursach rehabilitacji po udarze - „Kończyna dolna po udarze” i „Kończyna górna po udarze”
  • kursy online dla fizjoterapeutów i osteopatów skupiające nie na terapeutycznym połączeniu osteopatii i medycyny tybetańskiej, których twórcą jest dr n. med. Marian Majchrzycki D.O. Znany i lubiany naturopata i osteopata prezentuje webinary: „Wspomaganie trawienia - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Wspomaganie odporności - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Zastosowanie baniek w terapii”, „Stres, bezsenność, zmęczenie - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Ból kręgosłupa - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Ból rzutowany - analiza problemu i możliwości terapeutyczne”. Natomiast stacjonarnie dostępny jest na szkoleniu: „Miejsca skrzyżowań napięć. Punkty kluczowe w terapii manualnej” oraz na kursach terapii manualnej w koncepcji osteopatycznej, które współprowadzi wraz z mgr Włodzimierzem Ciepałą D.O. i mgr Marcinem Hoffmannem D.O.
  • webinary dla fizjoterapeutów i trenerów personalnych z zakresu treningu medycznego i rehabilitacji, których autorami są dr Ryszard Biernat i mgr Mateusz Worobel. Oprócz szkoleń on-line takich jak: „Najczęstsze naderwanie - grupa tylna mięśni uda”, „Najczęstsze problemy w obrębie biodra i barku - jak sobie radzić?”, „Triathlon bez urazów - czy to możliwe?”, „Analityczne podejście do biegu i jego techniki”, „Stabilny tułów - aktualne spojrzenie terapeutyczne”, „Skręcenie stawu skokowego - postępowanie od urazu do powrotu do aktywności” oraz „Ile rwy jest w rwie - wszystko o ostrych objawach kręgosłupowych” prowadzą również kursy treningu medycznego dla fizjoterapeutów, trenerów personalnych i trenerów przygotowania motorycznego. Dr Biernat prezentuje na szkoleniach wiedzę, stanowiącą podstawę do terapii i treningu medycznego z zakresu rehabilitacji i treningu kolana, barku, biodra, stopy oraz tułowia („stabilizacji centralnej”)
  • kursy on-line dla fizjoterapeutów uroginekologicznych i pediatrycznych, autorstwa Marcina Szkolnickiego, wybitnego osteopaty i specjalisty w dziedzinie uroginekologii i pediatrii. W każde szkolenie dla fizjoterapeutów wkłada wiele serca i pasji. Stworzył kilka wielomodułowych, topowych szkoleń online dla fizjoterapeutów, takich ja: „Ciążówka” - demaskując tajemnice pracy z kobietą w ciąży w każdym trymestrze, „Podróż do wnętrza kobiety” oraz krótsze webinary dla fizjoterapeutów - „Brakujący czwarty trymestr - praca z kobietą w połogu i noworodkiem” i „Osteopatyczna terapia blizn”. Jego szkolenia stacjonarne i ponadczasowe kursy osteopatyczne cieszą się od lat niezmiennym zainteresowaniem oraz niegasnącą popularnością. Z Marcinem możecie spotkać się na sali szkoleniowej na kursach: „Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie”, „Terapia manualna w pediatrii - ciąża i narodziny” i „Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty” w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie!
  • ortopedyczne szkolenia online dla fizjoterapeutów, prowadzone przez Michała Chmiela. Prowadził webinar: „ACL - mity dotyczące postępowania po urazie, kwalifikacji do zabiegu i rehabilitacji”, „Łąkotki - amortyzatory kolana”, „Konflikt panewkowo-udowy - analiza problemu”, „Stożek rotatorów - od diagnozy do optymalnej interwencji fizjoterapeutycznej” oraz „Sprawdzone protokoły postępowania po urazach kończyny dolnej i górnej”. Na szkoleniach stacjonarnych w Krakowie, możesz spotkać Instruktora na kursach fizjoterapii ortopedycznej i kursach fizjoterapii sportowej - „Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej” oraz „Sztywny taping - praktyczne zastosowanie”

 

Zainspirowani potrzebą kształcenia na odległość postanowiliśmy stworzyć kilka pakietów kursów on-line dla fizjoterapeutów, które w połączeniu stanowią całość zagadnień w prezentowanym temacie. Na stronie w zakładce „Nagrania” znajdziesz „Udarowy pakiet szkoleń on-line z mgr Joanną Tokarską - Fizjopozytywną”, jak również „Terapeutyczne połączenie osteopatii i medycyny tybetańskiej” z dr Majchrzyckim, „Wspomaganie zdrowia kobiet i dzieci” autorstwa Marcina Szkolnickiego oraz „Zastosowanie sprzętu w terapii” czyli nagrania o wykorzystaniu w terapii baniek, flossów, narzędzi IASTM oraz małego sprzętu.

 

W bazie nagrań znajdują się także darmowe kursy dla fizjoterapeutów i bezpłatne szkolenia dla fizjoterapeutów, które organizowane cyklicznie we współpracy z naszymi Instruktorami, cieszyły się szerokim zainteresowaniem. W szkoleniach dla fizjoterapeutów online wzięło udział już kilka tysięcy Wymagających Kursantów! Dołącz do grona naszych Kursantów!

159.75 zł
Zakupy z 7% rabatem
kup produkt
Sprawdź wszystkie produkty
Strefa Kursanta

  Strefa Kursanta to miejsce stworzone z myślą o Tobie - Uczestniku szkoleń i warsztatów w Med Coach!

 

Wszystko w jednym miejscu: informacje organizacyjne, status płatności, faktury do pobrania, przypomnienie o szkoleniu, materiały po kursie.

 

Po założeniu konta w Strefie Kursanta zapiszesz się na szkolenie jednym kliknięciem, bez konieczności wielokrotnego podawania danych! 

Załóż konto!
Nasi Instruktorzy
Poznaj wszystkich Instruktorów
Med Coach w liczbach
0
WYMAGAJĄCYCH ABSOLWENTÓW
0
CENIONYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE INSTRUKTORÓW
0
zorganizowanych szkoleń
i webinarów
Zapisz się do newstlettera

Informujemy tylko o wielkich wydarzeniach i akcjach promocyjnych w Med Coach!

Dzielimy się dobrymi treściami naszych Instruktorów!

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Elżbieta
Fizjoterapeuta
Bardzo ciekawie i mądrze skrojony kurs. Przekazywana jest duża dawka wiedzy ale też pozytywnej energii.
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Alona
Student fizjoterapii
Polecam, dobrze zgrany webinar, dostałam dużo rzeczy do przemyślenia!
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Paulina Rzeczkowska
Fizjoterapeuta
Wspaniałe szkolenie. Pan dr Ryszard Biernat to jest encyklopedia wiedzy. Świetny SZKOLENIOWIEC od którego warto zdobywać wiedzę.
Masz pytania? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED COACH danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Dane Firmy
Adres korespondencyjny
Med Coach
ul. Gromadzka 54A
30-719 Kraków
NIP: 6783164659
537 453 003 - Paulina
koordynator ds. szkoleń i dofinansowań
788 112 262 - Dominika
koordynator ds. eventów
505 930 072 - Marcin
koordynator ds. współpracy
Certyfikacja

O nas Szkolenia Zakończone szkolenia Kadra FAQ POLITYKA PRYWATNOŚCI REGULAMIN Rekomendacje Kodeks Etyki Firmy Med Coach Kontakt