Szkolenia stacjonarne!

Sprawdź nasze aktualne szkolenia stacjonarne w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdańsku!

Nagrania ze szkoleń on-line!

Skorzystaj z możliwości wykupienia nagrań oraz materiałów z naszych szkoleń on-line!

Sklep dla Fizjoterapeutów!

Skorzystaj z rabatu -5% z kodem: RABATMEDCOACH5 na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Masz pytania?

Napisz do nas - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kursy on-line

Skorzystaj z wyszukiwarki

Instruktor:
Kategoria:
Szukana fraza:
Sortuj po:
 
Kurs Zrozumieć Udar

Sprawdź także

Szkolenia stacjonarne
Szkolenia on-line

Filmy szkoleniowe dla fizjoterapeutów

Med Coach - szkolenia dla wymagających to projekt stworzony przez Fizjoterapeutów dla Fizjoterapeutów. W głównej ofercie firmy znaleźć można szeroki przekrój szkoleń stacjonarnych dla fizjoterapeutów i osteopatów. Jednak dynamicznie rozwijająca się sytuacja epidemiologiczna w Polsce na początku roku 2020 spowodowała, iż musieliśmy czasowo wstrzymać organizację stacjonarnych kursów dla fizjoterapeutów w Krakowie i Warszawie. Cenimy sobie bezpośredni kontakt Kursantów i Instruktorów na sali szkoleniowej, dlatego decyzja o odwołaniu naszych kursów fizjoterapii, była dla nas dużym wstrząsem. Zmobilizowało nas to do stworzenia szkoleń on-line dla fizjoterapeutów i webinarów dla fizjoterapeutów, którzy mimo zamknięcia wielu obszarów gospodarczych, w tym gabinetów fizjoterapeutycznych, czuli potrzebę nieustannego samokształcenia.

 

W trakcie wiosennego lockdownu w 2020 roku kursy online dla fizjoterapeutów cieszyły się dużą popularnością, a niektóre kultowe webinary fizjoterapeutyczne doczekały się wielu edycji. Zaangażowanie naszych Kursantów stworzyło przestrzeń do ich kontynuowania również po zakończeniu izolacji społecznej.

 

Kursy on-line dla fizjoterapeutów dostępne są zarówno w czasie rzeczywistym (na żywo), jak również jako materiały dostępne w bazie stworzonej z myślą o naszych absolwentach, tj. Strefie Kursanta. Ukończenie szkolenia w formie odtworzenie nagrania również poświadczamy certyfikatem, podobnie jak udział w kursach online dla fizjoterapeutów na żywo. Zaświadczenie w formie elektronicznej można samodzielnie pobrać i wydrukować. Nagrania z webinarów dla fizjoterapeutów są ciekawą formą kształcenia na odległość. Dostęp do nagrania z webinaru z Instruktorami Med Coach umożliwia odtwarzanie nagrania bez limitu przez 3 miesiące od momentu zakupu. Nagranie oraz wszystkie materiały udostępnione przez Instruktora dostępne są w Strefie Kursanta w zakładce „zakupione filmy”.

 

Perspektywa zaangażowania się w webinary dla fizjoterapeutów oraz darmowe kursy z zakresu fizjoterapii, osteopatii czy treningu medycznego nie zakończyła się wraz z odmrażaniem gospodarki. Dzięki regularnie odbywającym się kursom online zgromadziliśmy bazę ponad 80 nagrań z webinarów i szkoleń online dla fizjoterapeutów.

 

W naszej ofercie kursów on-line znajdziesz:

 

  • webinary dla fizjoterapeutów i osteopatów, stworzone przez cenionego osteopatę i dydaktyka z pasją i znakomitym poczuciem humoru - dr Michała Chwastowskiego D.O. Zaprezentował on już kilka odsłon kultowych kursów on-line dla fizjoterapeutów: „Diagnostyka różnicowa bólów głowy”, „Nerwy czaszkowe - diagnostyka i leczenie”, „Fizjologia dysku - mechanizm dyskopatii i postępowanie terapeutyczne”. Michał jest również Instruktorem stacjonarnych kursów osteopatycznych w Med Coach „Osteopatyczna diagnostyka i terapia bólów głowy”, „Diagnostyka i leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych” oraz kursu integracji osteopatycznej „Kompleksowa Integracja Strukturalna”, który współprowadzi z osteopatą mgr Piotrem Rakowieckim D.O.
  • kursy on-line dla fizjoterapeutów z zakresu neurologii i rehabilitacji neurologicznej, stworzone od podszewki i dopieszczone przez Joannę Tokarską - Fizjopozytywną. Pigułkę wiedzy neurologicznej znajdziesz w kilku szkoleniach online: „Spastyczność w uszkodzeniach ośrodkowego układu nerwowego”, „Chód w hemiplegii”, „Kończyna górna w hemiplegii”, „Demony neurologii” oraz „Przewlekły ból w praktyce fizjoterapeuty”. Rozwinięcia tematu szkoleń z rehabilitacji neurologicznej możesz szukać również na specjalistycznych kursach fizjoterapii neurologicznej i kursach rehabilitacji po udarze - „Kończyna dolna po udarze” i „Kończyna górna po udarze”
  • kursy online dla fizjoterapeutów i osteopatów skupiające nie na terapeutycznym połączeniu osteopatii i medycyny tybetańskiej, których twórcą jest dr n. med. Marian Majchrzycki D.O. Znany i lubiany naturopata i osteopata prezentuje webinary: „Wspomaganie trawienia - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Wspomaganie odporności - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Zastosowanie baniek w terapii”, „Stres, bezsenność, zmęczenie - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Ból kręgosłupa - spojrzenie osteopaty i terapeuty medycyny wschodu”, „Ból rzutowany - analiza problemu i możliwości terapeutyczne”. Natomiast stacjonarnie dostępny jest na szkoleniu: „Miejsca skrzyżowań napięć. Punkty kluczowe w terapii manualnej” oraz na kursach terapii manualnej w koncepcji osteopatycznej, które współprowadzi wraz z mgr Włodzimierzem Ciepałą D.O. i mgr Marcinem Hoffmannem D.O.
  • webinary dla fizjoterapeutów i trenerów personalnych z zakresu treningu medycznego i rehabilitacji, których autorami są dr Ryszard Biernat i mgr Mateusz Worobel. Oprócz szkoleń on-line takich jak: „Najczęstsze naderwanie - grupa tylna mięśni uda”, „Najczęstsze problemy w obrębie biodra i barku - jak sobie radzić?”, „Triathlon bez urazów - czy to możliwe?”, „Analityczne podejście do biegu i jego techniki”, „Stabilny tułów - aktualne spojrzenie terapeutyczne”, „Skręcenie stawu skokowego - postępowanie od urazu do powrotu do aktywności” oraz „Ile rwy jest w rwie - wszystko o ostrych objawach kręgosłupowych” prowadzą również kursy treningu medycznego dla fizjoterapeutów, trenerów personalnych i trenerów przygotowania motorycznego. Dr Biernat prezentuje na szkoleniach wiedzę, stanowiącą podstawę do terapii i treningu medycznego z zakresu rehabilitacji i treningu kolana, barku, biodra, stopy oraz tułowia („stabilizacji centralnej”)
  • kursy on-line dla fizjoterapeutów uroginekologicznych i pediatrycznych, autorstwa Marcina Szkolnickiego, wybitnego osteopaty i specjalisty w dziedzinie uroginekologii i pediatrii. W każde szkolenie dla fizjoterapeutów wkłada wiele serca i pasji. Stworzył kilka wielomodułowych, topowych szkoleń online dla fizjoterapeutów, takich ja: „Ciążówka” - demaskując tajemnice pracy z kobietą w ciąży w każdym trymestrze, „Podróż do wnętrza kobiety” oraz krótsze webinary dla fizjoterapeutów - „Brakujący czwarty trymestr - praca z kobietą w połogu i noworodkiem” i „Osteopatyczna terapia blizn”. Jego szkolenia stacjonarne i ponadczasowe kursy osteopatyczne cieszą się od lat niezmiennym zainteresowaniem oraz niegasnącą popularnością. Z Marcinem możecie spotkać się na sali szkoleniowej na kursach: „Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie”, „Terapia manualna w pediatrii - ciąża i narodziny” i „Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty” w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie!
  • ortopedyczne szkolenia online dla fizjoterapeutów, prowadzone przez Michała Chmiela. Prowadził webinar: „ACL - mity dotyczące postępowania po urazie, kwalifikacji do zabiegu i rehabilitacji”, „Łąkotki - amortyzatory kolana”, „Konflikt panewkowo-udowy - analiza problemu”, „Stożek rotatorów - od diagnozy do optymalnej interwencji fizjoterapeutycznej” oraz „Sprawdzone protokoły postępowania po urazach kończyny dolnej i górnej”. Na szkoleniach stacjonarnych w Krakowie, możesz spotkać Instruktora na kursach fizjoterapii ortopedycznej i kursach fizjoterapii sportowej - „Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej” oraz „Sztywny taping - praktyczne zastosowanie”

 

Zainspirowani potrzebą kształcenia na odległość postanowiliśmy stworzyć kilka pakietów kursów on-line dla fizjoterapeutów, które w połączeniu stanowią całość zagadnień w prezentowanym temacie. Na stronie w zakładce „Nagrania” znajdziesz „Udarowy pakiet szkoleń on-line z mgr Joanną Tokarską - Fizjopozytywną”, jak również „Terapeutyczne połączenie osteopatii i medycyny tybetańskiej” z dr Majchrzyckim, „Wspomaganie zdrowia kobiet i dzieci” autorstwa Marcina Szkolnickiego oraz „Zastosowanie sprzętu w terapii” czyli nagrania o wykorzystaniu w terapii baniek, flossów, narzędzi IASTM oraz małego sprzętu.

 

W bazie nagrań znajdują się także darmowe kursy dla fizjoterapeutów i bezpłatne szkolenia dla fizjoterapeutów, które organizowane cyklicznie we współpracy z naszymi Instruktorami, cieszyły się szerokim zainteresowaniem. W szkoleniach dla fizjoterapeutów online wzięło udział już kilka tysięcy Wymagających Kursantów! Dołącz do grona naszych Kursantów!

Sprawdź wszystkie produkty
Strefa Kursanta

  Strefa Kursanta to miejsce stworzone z myślą o Tobie - Uczestniku szkoleń i warsztatów w Med Coach!

 

Wszystko w jednym miejscu: informacje organizacyjne, status płatności, faktury do pobrania, przypomnienie o szkoleniu, materiały po kursie.

 

Po założeniu konta w Strefie Kursanta zapiszesz się na szkolenie jednym kliknięciem, bez konieczności wielokrotnego podawania danych! 

Załóż konto!
Nasi Instruktorzy
Poznaj wszystkich Instruktorów
Zaufaj naszemu doświadczeniu!
0
WYMAGAJĄCYCH ABSOLWENTÓW
0
CENIONYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE INSTRUKTORÓW
0
zorganizowanych szkoleń
i webinarów
0
zrealizowanych godzin szkoleń
Zapisz się do newstlettera

Informujemy tylko o wielkich wydarzeniach i akcjach promocyjnych w Med Coach!

Dzielimy się dobrymi treściami naszych Instruktorów!

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Svitlana
Student fizjoterapii
Jestem baaardzo zadowolona kursem "Wczesna rehabilitacja po udarze"! Na wysokim poziomie było wszystko - wiedza, organizacja, cudowna atmosfera! To były ważne puzzle w ...
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Alicja
Fizjoterapeuta
Z ręką na sercu mogę polecić szkolenie z Mateuszem. Przekazywana wiedza jest "świeżynką" w fizjoterapii ortopedycznej, a Mateusz jest świetnym nauczycielem. Część ...
opinie o kursach z zakresu fizjoterapii, osteopatii, dietetyki i treningu
Agata
fizjoterapeuta
Super, pełen profesjonalizm prowadzącego oraz organizatorów. Polecam
Masz pytania? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MED COACH danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest MED COACH, os. Na Stoku 31/13, 31-706 Kraków, NIP 678 316 46 59. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Dane Firmy
Adres korespondencyjny
Med Coach
ul. Błonie-Beszcz 2
31-573 Kraków
788 112 262 - Dominika
manager Med Coach
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
505 930 072 - Marcin
założyciel Med Coach
info@med-coach.pl
Biuro Obsługi Kursantów
Certyfikacja

Zaufaj nam!
18462
wymagających Absolwentów
46
cenionych w Polsce i na Świecie instruktorów
957
zorganizowanych szkoleń i webinarów
23895
zrealizowanych godzin szkoleń
Obserwuj nas
Kontakt z nami
788 112 262 - Dominika
manager Med Coach
694 806 689 - Paulina
koordynator ds. dofinansowań
505 930 072 - Marcin
założyciel Med Coach
info@med-coach.pl
Biuro Obsługi Kursantów
Kupuj w naszym sklepie!
Z myślą o naszych Kursantach i Absolwentach, od kilku lat prowadzimy sklep internetowy Med Store.
W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty w niskich cenach! Kliknij w baner i kupuj jeszcze taniej!
Voucher upominkowy

Kursy
stacjonarne

Webinary
on-line

Nagrania
z webinarów